ΤΕΑΠΗ Αθηνών
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών

Πήγαινε κάτω 
+9
Theodora_S
ελενη
VickyPap
Admin
Irini
NewLife705
xariet
Βανέσσα
elenaki22
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 30 2011, 02:41

τα μαθηματα θα τα δηλωσουμε 2-3 εβδμαδες αφοτου ξεκινησουν οι παραδοσεις. και οσοι ανηκουν στην κατηγορια των τριτεκνων, δεν θα εχουν προβλημα. κανονικα θα δηλωσουν μαθηματα.

οσο για το πασο καλο θα ηταν να ρωτησεις την γραμματεια. δεν ξερω τωρα που θα γινεται ηλεκτρονικα η αιτηση τι θα κανουν με τους τριτεκνους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
xariet
Έφηβος
Έφηβος
xariet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 51

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 30 2011, 06:24

Καταλαβα...γνωριζεις μεχρι ποτε ειναι η προθεσμια για το πασο?? ευχαριστω πολυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 30 2011, 06:50

το λεει πανω και η ανακοινωση...μεχρι τις 23/10 θα ισχυουν τα παλια πασο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
ελενη
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 6 Ηλικία : 35

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 12 2012, 02:27

καλημερα. οι φωτογραφιες γιια την εγγραφη πρεπει να ειναι 6 ιδιες? η και διαφορετικες?? εχω 4 ιδιες και 2 διαφορετικες, τις δεχονται,ξερει κανεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 12 2012, 08:19

δεν ξέρω να σου πω με σιγουριά αλλά δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα αν είναι ίδιου και κατάλληλου μεγέθους.
αρκεί να μην είναι άλλες καινούριες και άλλες παλιές...πάρε ένα τηλ καμιά μέρα πριν πας να γραφτείς γιατί μερικές φορές δεν ξέρεις και να μη τρέχεις μετά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
Theodora_S
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 23 Ηλικία : 29

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 14 2012, 07:30

ερωτησούλα... αναφέρθηκε και στο τοπικ του ischool αλλά εγώ μπερδεύτηκα... την υπεύθυνη δήλωση και την αίτηση για την εγγραφή μπορώ να τις πάρω απ' τη γραμματεία όταν πάω να κάνω την εγγραφή? η πρέπει να πάω να τις πάρω απο πριν απο κεπ κτλ η να κατεβασω την υπεύθηνη δήλωση απο εδώ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 14 2012, 07:39

Αναφέρεσαι στην εγγραφή σου στο τμήμα, ή στην έκδοση κάρτας σίτισης;
Για την εγγραφή πρέπει να έχεις μία υπεύθυνη δήλωση, και την αίτηση θα στη δώσουν εκείνη την ώρα.
Για την έκδοση κάρτας σίτισης πρέπει να έχεις μία υπεύθυνη δήλωση, και την αίτηση λογικά θα στη δώσουν εκεί, αλλά αφού υπάρχει και στο σάιτ, τύπωσέ τη καλού-κακού.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giwtaa
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2 Ηλικία : 29

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 14 2012, 08:18

γεια σας!να ρωτησω κατι..για την εγγραφη μου στη σχολη χρειαζομαι και υπευθυνη δηλωση οτι δεν ειμαι εγγεγραμμενη σε αλλη σχολη?? ρωταω γιατι στην ανακοινωση της γραμματειας δν αναφερεται κατι τετοιο στα δικαιολογητικα που χρειαζονται ενω στην εγκυκλιο του υπουργειου λεει πως χρειαζεται!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 14 2012, 08:22

Ναι, αυτό παρατήρησα κι εγώ, αλλά απ' όσο θυμάμαι και από πέρυσι, που γράφτηκα εγώ, χρειάζεται η Υπεύθυνη δήλωση. Οπότε πάρε μία μαζί, κι αν δε χρειαστεί, εντάξει, δεν έγινε και τίποτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giwtaa
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2 Ηλικία : 29

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 15 2012, 03:53

α οκ..ευχαριστωω thank you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Theodora_S
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 23 Ηλικία : 29

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 15 2012, 04:01

Irini έγραψε:
Αναφέρεσαι στην εγγραφή σου στο τμήμα, ή στην έκδοση κάρτας σίτισης;
Για την εγγραφή πρέπει να έχεις μία υπεύθυνη δήλωση, και την αίτηση θα στη δώσουν εκείνη την ώρα.
Για την έκδοση κάρτας σίτισης πρέπει να έχεις μία υπεύθυνη δήλωση, και την αίτηση λογικά θα στη δώσουν εκεί, αλλά αφού υπάρχει και στο σάιτ, τύπωσέ τη καλού-κακού.



αναφέρομαι στην εγγραφή μου στο τμήμα. αυτήν την υπεύθυνη δήλωση θα μου την δώσουν εκεί??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 15 2012, 08:40

Theodora_S έγραψε:
αναφέρομαι στην εγγραφή μου στο τμήμα. αυτήν την υπεύθυνη δήλωση θα μου την δώσουν εκεί??
Ωραία. Όχι, την Υπεύθυνη δήλωση πρέπει να την έχεις εσύ, δεν στη δίνουν στη σχολή. Μπορείς να τη βρεις παντού. Στα ΚΕΠ μπορείς να πάρεις χωρίς να πληρώσεις. Αλλιώς σε βιβλιοπωλείο ή σε περίπτερο. Ή και στο Ίντερνετ μπορείς να βρεις και να τυπώσεις μία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Theodora_S
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 23 Ηλικία : 29

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 15 2012, 12:56

Irini έγραψε:
Theodora_S έγραψε:
αναφέρομαι στην εγγραφή μου στο τμήμα. αυτήν την υπεύθυνη δήλωση θα μου την δώσουν εκεί??
Ωραία. Όχι, την Υπεύθυνη δήλωση πρέπει να την έχεις εσύ, δεν στη δίνουν στη σχολή. Μπορείς να τη βρεις παντού. Στα ΚΕΠ μπορείς να πάρεις χωρίς να πληρώσεις. Αλλιώς σε βιβλιοπωλείο ή σε περίπτερο. Ή και στο Ίντερνετ μπορείς να βρεις και να τυπώσεις μία.



τέλεια ευχαριστώ πολύ!! :)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Theodora_S
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 23 Ηλικία : 29

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 17 2012, 01:19

Να ρωτήσω κάτι ακόμα.Στην υπεύθυνη δήλωση λέει να συμπληρώσουμε το ΑΦΜ μας το οποιό απ' όσο ξέρω (Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 585471081 )δεν έχω...πρέπει να φτιάξω η δεν πειράζει αν το αφήσω κενό; και κάτι άλλο.πήγα το αντίγραφο του proficiency για επικύρωση στα ΚΕΠ και γυρνάει και μου λέει αυτός οτι πρέπει να πάω στον δικηγόρο μου να βάλει υπογραφή και μετά να βγάλω φωτοτυπία και να το παω για επικύρωση στα ΚΕΠ. πρέπει οπωσδήποτε να το επικυρώσω το αντίγραφο; δεν μπορώ να πάω μόνο την φωτοτυπία;(το ξέρω οτι στην εγγραφή δεν τα δίνουμε ακόμα αυτά αλλά ήθελα να τα έχω έτοιμα για να μην τρέχω μετά) γιατί αν δεν γίνεται να δώσω το αντίγραφο θα πρέπει να τρέχω σε δικηγόρους.....Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 2928904404
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 17 2012, 08:47

Theodora_S έγραψε:
Να ρωτήσω κάτι ακόμα.Στην υπεύθυνη δήλωση λέει να συμπληρώσουμε το ΑΦΜ μας το οποιό απ' όσο ξέρω (Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 585471081 )δεν έχω...πρέπει να φτιάξω η δεν πειράζει αν το αφήσω κενό; και κάτι άλλο.πήγα το αντίγραφο του proficiency για επικύρωση στα ΚΕΠ και γυρνάει και μου λέει αυτός οτι πρέπει να πάω στον δικηγόρο μου να βάλει υπογραφή και μετά να βγάλω φωτοτυπία και να το παω για επικύρωση στα ΚΕΠ. πρέπει οπωσδήποτε να το επικυρώσω το αντίγραφο; δεν μπορώ να πάω μόνο την φωτοτυπία;(το ξέρω οτι στην εγγραφή δεν τα δίνουμε ακόμα αυτά αλλά ήθελα να τα έχω έτοιμα για να μην τρέχω μετά) γιατί αν δεν γίνεται να δώσω το αντίγραφο θα πρέπει να τρέχω σε δικηγόρους.....Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 2928904404
Αφού δεν έχεις ΑΦΜ, όχι, δεν το γράφεις. Δεν χρειάζεται κιόλας.
Καλά, αυτές οι βλακείες με τα πτυχία συνέχεια... Έχω ακούσει μέχρι και ότι χρειάζεται μετάφραση... Όταν θα πας να το δώσεις στη Γραμματεία, ζήτα τους να στο επικυρώσουν κιόλας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Theodora_S
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 23 Ηλικία : 29

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 17 2012, 11:56

Irini έγραψε:
Theodora_S έγραψε:
Να ρωτήσω κάτι ακόμα.Στην υπεύθυνη δήλωση λέει να συμπληρώσουμε το ΑΦΜ μας το οποιό απ' όσο ξέρω (Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 585471081 )δεν έχω...πρέπει να φτιάξω η δεν πειράζει αν το αφήσω κενό; και κάτι άλλο.πήγα το αντίγραφο του proficiency για επικύρωση στα ΚΕΠ και γυρνάει και μου λέει αυτός οτι πρέπει να πάω στον δικηγόρο μου να βάλει υπογραφή και μετά να βγάλω φωτοτυπία και να το παω για επικύρωση στα ΚΕΠ. πρέπει οπωσδήποτε να το επικυρώσω το αντίγραφο; δεν μπορώ να πάω μόνο την φωτοτυπία;(το ξέρω οτι στην εγγραφή δεν τα δίνουμε ακόμα αυτά αλλά ήθελα να τα έχω έτοιμα για να μην τρέχω μετά) γιατί αν δεν γίνεται να δώσω το αντίγραφο θα πρέπει να τρέχω σε δικηγόρους.....Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 2928904404
Αφού δεν έχεις ΑΦΜ, όχι, δεν το γράφεις. Δεν χρειάζεται κιόλας.
Καλά, αυτές οι βλακείες με τα πτυχία συνέχεια... Έχω ακούσει μέχρι και ότι χρειάζεται μετάφραση... Όταν θα πας να το δώσεις στη Γραμματεία, ζήτα τους να στο επικυρώσουν κιόλας...



ok ευχαριστώ πολύ.εμα κι εμένα μου φάνηκε περίεργο να το πάω στο δικηγόρο κτλ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 17 2012, 13:14

Την Υπεύθυνη δήλωση μην τη συμπληρώσεις, θα σας πουν στην εγγραφή τι να γράψετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Theodora_S
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 23 Ηλικία : 29

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 18 2012, 04:34

Irini έγραψε:
Την Υπεύθυνη δήλωση μην τη συμπληρώσεις, θα σας πουν στην εγγραφή τι να γράψετε.

ωχ καλά που μου το είπες!!!ήμουν έτοιμη να την συμπληρώσω....Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 3198362751
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 18 2012, 11:01

Και τι θα έγραφες; tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Theodora_S
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 23 Ηλικία : 29

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 19 2012, 01:27

Irini έγραψε:
Και τι θα έγραφες; Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 1762141067

όλα τα στοιχεία μου εκτός απο αυτό το μεγάλο κενό απο κάτω που θα ρωτούσα υποτίθεται εκεί τι να γράψω Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 1762141067 Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 1404846566
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 19 2012, 03:55

Α, εντάξει, νόμιζα ότι εννοουσες το κενό! tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Theodora_S
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 23 Ηλικία : 29

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 20 2012, 04:00

Επιτέλους γράφτηκα! Το μόνο που έχω να πω είναι οτι έφτασα γύρω στη 1 ώρα αργότερα απ' οτι έπρεπε γιατί έμπλεξα στην κίνηση. Διαδρομή 20 λεπτών την κάναμε σε 1 ώρα τι να πω... ως εκ των υστέρων έχασα όλη την ενημέρωση που κάνανε και πρόλαβα τις τελευταίες απορίες που κάνανε συμφοιτήτριες (σχετικά με τις διδακτικές μονάδες/πιστωτικές μονάδες) και (ευτυχώς)τη διαδικασία της εγγραφής αν και αργοπορημένη. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι οτι ενώ σε άλλες σχολές δίνουν username/password ηδη απ' την πρώτη μέρα εμάς μας είπαν να πάνε να πάρουμε τη φοιτητική ταυτότητα και τα λοιπά χαρτιά απο την επόμενη τετάρτη η παρασκευή... Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 357593725

Επίσης η υπεύθυνη δήλωση δεν χρειάστηκε. Δεν μας την ζήτησαν με τα δικαιολογητικά! Είπαν οτι οι μόνοι που χρειαζόταν να την συμπληρώσουν ήταν όσοι ήταν πριν σε άλλο τμήμα της σχολής κτλ. .... και γι' αυτό μου βγήκε άχρηστη (το ίδιο και ο "τσακωμός" μου με τον υπεύθυνο του ΚΕΠ Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 1762141067 χαχα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 20 2012, 11:24

Ωραία!! Πλέον είσαι και επισήμως φοιτήτρια του ΤΕΑΠΗ!!! smile
Ναι, πρέπει να περάσουν κάποιες μέρες για να σας περάσουν στο σύστημα και να γίνει η όλη διαδικασία.
Άρα άδικα τη συμπλήρωνες την Υπέυθυνη δήλωση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Theodora_S
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 23 Ηλικία : 29

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 20 2012, 12:35

Irini έγραψε:
Ωραία!! Πλέον είσαι και επισήμως φοιτήτρια του ΤΕΑΠΗ!!! Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 257812624
Ναι, πρέπει να περάσουν κάποιες μέρες για να σας περάσουν στο σύστημα και να γίνει η όλη διαδικασία.
Άρα άδικα τη συμπλήρωνες την Υπέυθυνη δήλωση...



χαχα ναι όντως! βέβαια δεν ξέρω αν κάποια άλλη κοπέλα την συμπεριέλαβε στα δικαιολογητικά και με είχε πιάσει ένα άγχος να την βάλω να μην την βάλω αλλά είδα οτι και οι διπλανές μου δεν την έβαλαν και την άφησα κι εγώ έξω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
varvara g.
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3 Ηλικία : 29

Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών   Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 17 2013, 03:14

Καλησπερα...εχω μπερδευτει πολυ με τις εγγραφες και θελω τη βοηθεια σας..Υποτιθεται οτι κανονικα οι εγγραφες γινονται απο τις 11/9 εως τις 20/9.. αυτες τις μερες η σχολη εχει ανοιξει μονο μια μερα ,τη δευτερα, και τωρα παλι θα κλεισει..λογικα για εμας που δεν εχουμε γραφτει δεν πρεπει να υπαρξει καποια παραταση? :/ δεν εχουνε βγαλει καμια ανακοινωση στο site και τωρα δε ξερω τι να κανω......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών
» Εγγραφή στα εξάμηνα
» Εκδήλωση υποδοχής και ενημέρωσης πρωτοετών φοιτητών και φοιτητριών του ΕΚΠΑ
» Ενημέρωση πρωτοετών 2014-2015
» Ερωτήσεις, απορίες...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΕΑΠΗ Αθηνών :: Τμήμα Εκπαίδευσης & Αγωγής Στην Προσχολική Ηλικία Αθηνών :: Βοήθεια προς τους πρωτοετείς φοιτητές-
Μετάβαση σε: