ΤΕΑΠΗ Αθηνών
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?!   Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2011, 04:59

Τί προτείνετε για την έξοδό μας στη πρωτεύουσα...?
Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! 585471081 Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! 585471081 Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! 585471081
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?!   Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2011, 05:01

Προσωπικά, μου άρεσει πάαααρα πολύ το Γκάζι...! Συνδυάζει πολλά γούστα και το προτείνω ανεπιφύλακτα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?!   Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2011, 05:32

elenaki22 έγραψε:
Προσωπικά, μου άρεσει πάαααρα πολύ το Γκάζι...! Συνδυάζει πολλά γούστα και το προτείνω ανεπιφύλακτα!!
Συμφωνώ! Έχω πάει πολύ λίγες φορές, αλλά μου άρεσε πολύ!
Επίσης, μου αρέσει το Θησείο... Είναι ιδανικό για περπάτημα και έχει πολλά μαγαζιά για να διαλέξεις!..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?!   Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2011, 05:41

Irini έγραψε:
elenaki22 έγραψε:
Προσωπικά, μου άρεσει πάαααρα πολύ το Γκάζι...! Συνδυάζει πολλά γούστα και το προτείνω ανεπιφύλακτα!!
Συμφωνώ! Έχω πάει πολύ λίγες φορές, αλλά μου άρεσε πολύ!
Επίσης, μου αρέσει το Θησείο... Είναι ιδανικό για περπάτημα και έχει πολλά μαγαζιά για να διαλέξεις!..

Στο Θησείο πηγαίνω σχεδόν κάθε μέρα...! Μου αρέσει πάρα πολύ και μένα να περπατάω με καλή παρεούλα στον πεζόδρομο ειδικά το βραδάκι!! Παίζει να σε έχω δει κιόλας εε?? χα χα χα !! Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! 2154530494
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?!   Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2011, 05:42

Πολύ ωραία είναι και στη Πετρούπολη στο Τέρα Πέτρα!! Απίστευτη θέα και πολύ όμορφο μαγαζί...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?!   Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2011, 05:45

elenaki22 έγραψε:

Στο Θησείο πηγαίνω σχεδόν κάθε μέρα...! Μου αρέσει πάρα πολύ και μένα να περπατάω με καλή παρεούλα στον πεζόδρομο ειδικά το βραδάκι!! Παίζει να σε έχω δει κιόλας εε?? χα χα χα !! Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! 2154530494
Ακριβώς!..
Χαχα, παίζει! Όλη η Αθήνα εκεί πάει! :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?!   Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2011, 05:52

Irini έγραψε:
elenaki22 έγραψε:

Στο Θησείο πηγαίνω σχεδόν κάθε μέρα...! Μου αρέσει πάρα πολύ και μένα να περπατάω με καλή παρεούλα στον πεζόδρομο ειδικά το βραδάκι!! Παίζει να σε έχω δει κιόλας εε?? χα χα χα !! Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! 2154530494
Ακριβώς!..
Χαχα, παίζει! Όλη η Αθήνα εκεί πάει! :Ρ

Σωστό! Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! 2154530494 Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! 2154530494
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Βανέσσα
Έφηβος
Έφηβος
Βανέσσα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 57 Ηλικία : 30

Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?!   Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2011, 08:42

Γκάζι, Θησείο πάω και εγώ και μου αρέσει πολυ! Θησείο μάλιστα πηγαίνω και κάθομαι και στα βραχάκια..με θέα όλη την Αθήνα είναι μία από τις χαλαρές εξόδους που μου αρέσει να κάνω:-)
Επίσης Πετρούπολη μου αρέσει και εκεί πολύ..το μαγαζί La Maison είναι το αγαπημένο μου! πολύ ζεστο και φιλικό περιβάλλον και η διακόσμηση είναι απίστευτη! σαν να βρίσκεσαι στο εσωτερικό ενός παλιού αρχοντικού:-D
Ωραία μαγαζιά υπάρχουν και στη Ν.Φιλαδέλφεια (κατεβαίνεις με τον ηλεκτρικό στον Περισσό και μετά με τα πόδια είναι κανά 10λεπτο!)
..και Κηφισιά-Κεφαλάρι! αλλά λίγο τσιμπημένες οι τιμές..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?!   Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2011, 10:45

Νέα Φιλαδέλφεια έχω πάει μόνο μία φορά και θυμάμαι ότι ήταν πολύ ωραία!! Με τα πόδια δηλαδή είναι κοντά στα μαγαζιά...?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Βανέσσα
Έφηβος
Έφηβος
Βανέσσα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 57 Ηλικία : 30

Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?!   Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?! Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2011, 10:52

αμεε! σε κανα 10λεπτο φτανεις στο κεντρο-στην πλατεια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Φοιτητική ζωή στην Αθήνα! Ξενυχτούν οι νηπιαγωγοί?!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΒΒΙΔΑΚΗΣ ΚΑΙ ΟΙ MAY DAY στην Αθήνα
» Εισαγωγή στην Πληροφορική
» Εισαγωγή στην Ψυχολογία
» Εισαγωγή στην Κοινωνιολογία
» Εισαγωγή στην Πληροφορική

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΕΑΠΗ Αθηνών :: Το στέκι μας! :: Χαλαρή συζήτηση με τα μέλη-
Μετάβαση σε: