ΤΕΑΠΗ Αθηνών
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Προτάσεις για ρεμπετάδικο!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
JoGBb
Συντονιστής
JoGBb


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 122

Προτάσεις για ρεμπετάδικο! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προτάσεις για ρεμπετάδικο!   Προτάσεις για ρεμπετάδικο! Icon_minitimeΠεμ Οκτ 06 2011, 06:33

Ρε παιδιά βοηθήστε με!!! Μήπως ξέρετε κανένα καλό ρεμπετάδικο, αλλά να έχει χύμα κρασί όχι μπουκάλια;;;;;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Προτάσεις για ρεμπετάδικο! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις για ρεμπετάδικο!   Προτάσεις για ρεμπετάδικο! Icon_minitimeΠεμ Οκτ 06 2011, 09:50

Μμμμ.... Θα ρωτήσω μια φίλη μου που ξέρει και θα σου πω Ιωάννα μου!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Βανέσσα
Έφηβος
Έφηβος
Βανέσσα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 57 Ηλικία : 30

Προτάσεις για ρεμπετάδικο! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις για ρεμπετάδικο!   Προτάσεις για ρεμπετάδικο! Icon_minitimeΠεμ Οκτ 06 2011, 11:27

κατι σαν κουτουκι δηλαδη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JoGBb
Συντονιστής
JoGBb


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 122

Προτάσεις για ρεμπετάδικο! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις για ρεμπετάδικο!   Προτάσεις για ρεμπετάδικο! Icon_minitimeΠεμ Οκτ 06 2011, 12:36

nai peripou..kati san koutouki alla exei mousiki live...ax se euxaristo polu elenh m<3 thank you thank you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Βανέσσα
Έφηβος
Έφηβος
Βανέσσα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 57 Ηλικία : 30

Προτάσεις για ρεμπετάδικο! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις για ρεμπετάδικο!   Προτάσεις για ρεμπετάδικο! Icon_minitimeΠεμ Οκτ 06 2011, 12:49

εχω παει σε 3 εδω στην αθηνα..και τα 3 ειχαν live μουσικη και επαιζαν μονο ρεμπετικα!(δεν γινονταν σκυλαδικα δηλαδη μετα)
λοιπον θα ρωτησω στους δικους μου πως λεγονται γιατι δεν θυμαμαι:-D θυμαμαι πως το ενα ειναι στην κυψελη(το αγαπημενο μου), το αλλο στη ζωγραφου και το τριτο στο γαλατσι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JoGBb
Συντονιστής
JoGBb


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 122

Προτάσεις για ρεμπετάδικο! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προτάσεις για ρεμπετάδικο!   Προτάσεις για ρεμπετάδικο! Icon_minitimeΠεμ Οκτ 06 2011, 14:01

Λοιπόν, μήπως αυτό στην κυψέλη ήταν το ποντίκι και στο γαλάτσι, το διπλόχορδο;;;;;
Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ για τη βοήθεια σου!!!! thank you thank you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Προτάσεις για ρεμπετάδικο!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Δικές σας προτάσεις βελτίωσης του φόρουμ
» Προτάσεις βιβλίων -και όχι μόνο- για τους φοιτητές του ΤΕΑΠΗ
» Σύγχρονες διδακτικές προσεγγίσεις: Βασικές θεωρητικές έννοιες και προτάσεις εφαρμογής Ι
» Σύγχρονες διδακτικές προσεγγίσεις: Βασικές θεωρητικές έννοιες και προτάσεις εφαρμογής ΙΙ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΕΑΠΗ Αθηνών :: Το στέκι μας! :: Ψυχαγωγία :: Moυσική-
Μετάβαση σε: