ΤΕΑΠΗ Αθηνών
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων

Πήγαινε κάτω 
+15
kathrin
PenyPN
ep93
VickyPap
xariet
Δήμητρα
GeoNek
elenaki22
Hara
snm
zouzou
Irini
Βανέσσα
Admin
asimeniasfika
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
asimeniasfika
Συντονιστής
asimeniasfika


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 466 Ηλικία : 32

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΠεμ Σεπ 08 2011, 10:44

Μερικές απαντήσεις σε συχνές απορίες για το σύστημα Εύδοξος:

Ποια μαθήματα δηλώνω στον Εύδοξο;
Ο Εύδοξος δεν είναι ένα δεύτερο my studies ώστε να δηλώνονται εκεί ακόμα και μαθήματα για τα οποία έχει γίνει παραλαβή συγγράμματος ή δε θέλουμε να παραλάβουμε σύγγραμμα, επομένως εκεί δηλώνουμε μόνο τα μαθήματα για τα οποία θέλουμε και δικαιούμαστε να πάρουμε βιβλία.



Τα χρωστούμενα από τα προηγούμενα εξάμηνα μαθήματα των οποίων τα συγγράμματα έχουμε παραλάβει, τα δηλώνουμε μόνο στο my-studies ή και στα δύο;
Μόνο στο my studies. Θα τα δηλώσουμε στον Εύδοξο μόνο εάν δεν έχουμε πάρει τα βιβλία τους.



Μπορώ να δηλώσω λιγότερα μαθήματα στον Εύδοξο από ότι στο my studies;
Φυσικά. Προσοχή όμως, δεν ισχύει και το αντίθετο



Τι πάει να πει ότι πρέπει να υπάρχει αντιστοιχία στις δύο δηλώσεις;
Αντιστοιχία στις δηλώσεις πρέπει να υπάρχει στα πλαίσια της νομιμότητας. Εάν δεν θέλεις ένα σύγγραμμα σε ένα μάθημα που θα εξεταστείς (δηλαδή το χεις δηλώσει στο my-studies) δεν θα το δηλώσεις και στον Εύδοξο. Εάν θέλεις ένα σύγγραμμα ενός μαθήματος το οποίο δεν έχεις δηλώσει στο my-studies τοτε λογικα είσαι παράνομος και διώκεσαι ποινικά, εφόσον η δήλωση στον Εύδοξο κατέχει τη θέση υπεύθυνης δήλωσης.



Για πόσα μαθήματα μπορώ να παραλάβω συγγράμματα σε κάθε εξάμηνο;
Από το εαρινό εξάμηνο του 2011 δεν ισχύει ότι η γραμματεία κάθε σχολής ορίζει τον αριθμό των συγγραμμάτων τα οποία μπορεί να παραλάβει ο φοιτητής σε κάθε εξάμηνο, αλλά υπάρχει περιορισμός στα μαθήματα για τα οποία μπορούμε να παραλάβουμε συγγράμματα. Έτσι, σε κάθε εξάμηνο, στον Εύδοξο μπορούμε να δηλώσουμε μόνο μέχρι οκτώ (8) μαθήματα. Στο my studies μπορούμε να δηλώσουμε και παραπάνω, όσα δηλαδή ορίζει η γραμματεία ότι μπορούμε να δηλώσουμε ανάλογα με το εξάμηνο φοίτησής μας.



Για κάθε μάθημα παίρνω ένα ή δύο βιβλία. Θεωρούνται τα δύο βιβλια ως ένα σύγγραμμα ή ως δύο συγγράμματα;
Θεωρούνται ως ένα σύγγραμμα.



Αν σε ένα μάθημα έχουμε το ένα από τα δύο συγγράμματα από κάποιο άλλο μάθημα και θέλουμε να πάρουμε το άλλο σύγγραμμα, στον Εύδοξο το δηλώνουμε κανονικά;
Ναι. Το σύγγραμμα που έχεις παραλάβει δε θα το ξαναπάρεις γιατί θα φαίνεται ως παραληφθέν. Tip: αυτό δεν ισχύει αν το σύγγραμμα το έχεις παραλάβει πριν τον Εύδοξο, οπότε και μπορείς να ξαναπάρεις κανονικά το βιβλίο.



Μπορούμε να κάνουμε στον Εύδοξο πολλές δηλώσεις και να ισχύει μόνο η τελευταία;
Ναι, όπως ακριβώς και στο my studies. Μεγάλη προσοχή όμως ώστε η τελευταία μας δήλωση να αντιστοιχεί με τα μαθήματα που έχουμε δηλώσει στο my studies.



Πότε μπορώ να παραλάβω τα συγγράμματα;
Τα συγγράμματα τα παραλαμβάνουμε από τη στιγμή που ολοκληρώνουμε τη δήλωσή μας μέχρι και την καταληκτική ημερομηνία παραλαβής που έχει ορίσει ο Εύδοξος. Αν δεν είμαστε σίγουροι για το αν θα πάρουμε σίγουρα ένα μάθημα και κατά συνέπεια και το βιβλίο του καλύτερα να μη βιαζόμαστε να το πάρουμε για να έχουμε τη δυνατότητα να αλλάξουμε εγκαίρως τη δήλωσή μας και να μην προβαίνουμε σε επιστροφές βιβλίων, ένα θέμα για το οποίο επικρατεί πλήρης ασυνεννοησία μεταξύ των σημείων διανομής και του Εύδοξου.



Αν σε προηγούμενο εξάμηνο δήλωσα ένα μάθημα αλλά δεν πήρα τα βιβλία και δεν το έδωσα ή δεν το πέρασα, μπορώ να δηλώσω το μάθημα στον Εύδοξο;
Ναι, εφόσον, δηλώσουμε το μάθημα και στο my studies. Αν δεν έχουμε πάρει τα βιβλία ακόμη κι αν τα είχαμε δηλώσει τότε δεν θεωρούνται παραληφθέντα. Προσοχή: αν έχουμε δηλώσει ένα μάθημα χωρίς σύγγραμμα και έχουμε εξεταστεί επιτυχώς σε αυτό, ο Εύδοξος δεν κάνει χάρες. Και να το ξαναδηλώσουμε δε μας δίνουν σύγγραμμα.



Αλλά
Τι ισχύει για όσους μπήκαν στη σχολή πριν το 2008;
Τα συγγράμματα που πήραν πριν το 2008 δε φαίνονται παραληφθέντα πουθενά κι έχουν δικαίωμα να δηλώσουν μέχρι 49 μαθήματα αρχίζοντας την καταμέτρηση από αυτά που πήραν το 2008 και μετά που άρχισαν οι ηλεκτρονικές δηλώσεις συγγραμμάτων.




Χρωστάω ένα μάθημα αλλά ένα απο τα βιβλία του δεν το έχω. Θα πρέπει να το δηλώσω στον Εύδοξο για να το πάρω;
Ακόμα κι αν άλλαξαν όλα τα συγγράμματα του μαθήματος, δε μπορείς να ξαναδηλώσεις συγγράμματα για μάθημα στο οποίο έχεις παραλάβει ήδη μία φορά.



Αν θέλουμε να πάρουμε τα συγγράμματα κάποιων μαθημάτων χωρίς όμως να δώσουμε τα μαθήματα αυτά, τότε μόνο στο Εύδοξος πρέπει να κάνουμε δήλωση ή και στο my-studies;
Οπωσδήποτε πρέπει να δηλωθούν και στο my studies γιατί στο τέλος του εξαμήνου γίνεται ηλεκτρονικός έλεγχος και οι δύο δηλώσεις πρέπει να έχουν αντιστοιχία.



Μπορούμε να δηλώνουμε κάποια μαθήματα μόνο και μόνο για τα συγγράμματα στον Εύδοξο (π.χ να εχουμε δώσει ένα μάθημα και να θέλουμε να πάρουμε και τη 2η επιλογή);
Όχι. Δε γίνεται να ξαναπάρουμε συγγράμματα για μαθήματα στα οποία έχουμε παραλάβει ήδη ή τα έχουμε περάσει.



Μπορώ να πάρω βιβλία για άλλα άτομα από τα σημεία διανομής;
Ναι, εφόσον έχεις το PIN τους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΠαρ Σεπ 09 2011, 01:48

Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ Μαρία για τις χρήσιμες πληροφορίες σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
Βανέσσα
Έφηβος
Έφηβος
Βανέσσα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 57 Ηλικία : 30

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2011, 09:01

να 'σαι καλα asimeniasfika! (ή αλλιώς το όνομά σου?:-D)

εγώ δηλαδή που έκανα την εγγραφή μου και πήρα και το τρίπτυχό μου μπορώ να ανοίξω από τώρα λογαριασμό στο webadm.uoa.gr?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2011, 12:34

ναι, μπορεις....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΤετ Σεπ 21 2011, 15:10

Βανέσσα έγραψε:
να 'σαι καλα asimeniasfika! (ή αλλιώς το όνομά σου?:-D)

εγώ δηλαδή που έκανα την εγγραφή μου και πήρα και το τρίπτυχό μου μπορώ να ανοίξω από τώρα λογαριασμό στο webadm.uoa.gr?
Βανέσσα, πότε το πήρες το τρίπτυχο; Την ίδια μέρα που γράφτηκες ή αργότερα; Εγώ γράφτηκα τελικά τη Δευτέρα, αλλά δεν μου έδωσαν κάτι, μόνο μου είπαν να επικοινωνήσω με τη Γραμματεία για το πότε θα πάρω τη βεβαίωση εγγραφής, νομίζω μου είπε. Θα πάρω μαζί και το τρίπτυχο; thinking
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Βανέσσα
Έφηβος
Έφηβος
Βανέσσα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 57 Ηλικία : 30

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22 2011, 01:44

ειρήνη μου εγω βασικά ειχα κατεβεί στο κεντρο για να γραφτω στο διδασκαλειο ξενων γλωσσων και απλα μετα περασα απο τη σχολη να ρωτησω..και πηγα στη γραμματεια και μου εφτιαξαν το τριπτυχο εκεινη τη στιγμη..
η βεβαιωση εγγραφης τι ακριβως ειναι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22 2011, 12:03

Βανέσσα έγραψε:
ειρήνη μου εγω βασικά ειχα κατεβεί στο κεντρο για να γραφτω στο διδασκαλειο ξενων γλωσσων και απλα μετα περασα απο τη σχολη να ρωτησω..και πηγα στη γραμματεια και μου εφτιαξαν το τριπτυχο εκεινη τη στιγμη..
η βεβαιωση εγγραφης τι ακριβως ειναι?
Α, οκ. Θα πάρω τηλέφωνο να ρωτήσω τότε. Δηλαδή σου έδωσαν μόνο το τρίπτυχο, ε;
Η Βεβαίωση εγγραφής, απ' ότι έχω καταλάβει, είναι ένα χαρτί που βεβαιώνει ότι γραφτήκαμε. Δεν είναι αναγκαστικό να το πάρουμε, αλλά διάβασα ότι θα μπορούμε να έχουμε έκπτωση στα ΜΜΜ, όσο δεν θα έχουμε το πάσο, επιδεικνύοντας αυτό... Επίσης, νομίζω, χρησιμεύει οπουδήποτε χρειάζεται να αποδείξουμε ότι είμαστε φοιτήτριες (ασφάλιση, κλπ.)
Αν κάνω λάθος, ας με διορθώσει κάποιος που γνωρίζει καλύτερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Βανέσσα
Έφηβος
Έφηβος
Βανέσσα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 57 Ηλικία : 30

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 10:41

Admin έγραψε:
ναι, μπορεις....

γιατι μου λεει ομως οτι η πιστοποιηση απετυχε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23 2011, 12:03

α, τοτε μηπως δεν εχεις περαστει στο συστημα ακομα.
καλυτερα να ρωτησεις την γραμματεαι τοτε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
zouzou
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 9 Ηλικία : 30

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: sugramata   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΠεμ Οκτ 27 2011, 01:06

ston eudoxo protinontai parapanw apo ena sugramata se ka8e ma8ahma?? poio apo ta 2 8a epileksoume emeis??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΠεμ Οκτ 27 2011, 01:29

zouzou θα σε παρακαλουσα να γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες.

ναι στον ευδοξο προτεινονται δυο επιλογες συγγραμματων και διαλεγουμε εμεις οποιο θελουμε. δυστυχως ομως το συστημα μας εχει οδηγησει στο να επιλεγουμε παντα τα συγγραμματα των καθηγητων που διδασκουν και το καθε μαθημα και δεν επιλεγεται πολλες φορες η δευτερη επιλογη. Σχεδον παντα επιλεγεται η πρωτη επιλογη παρολο που ο καθηγητης βγαζει υλη και για τις δυο επιλογες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
zouzou
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 9 Ηλικία : 30

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΠεμ Οκτ 27 2011, 03:16

ευχαριστω πολυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΠαρ Οκτ 28 2011, 05:13

Να κάνω μια ερώτηση; Επειδή έχω ακούσει και τα δύο, γίνεται να κάνουμε δήλωση στον Εύδοξο από τώρα, χωρίς να έχουμε κάνει τη δήλωση μαθημάτων στο my-studies (αφού δεν έχει βγει ακόμα η προθεσμία), ή πρέπει πρώτα αναγκαστικά να δηλώσουμε τα μαθήματα και μετά τα συγράμματα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΠαρ Οκτ 28 2011, 06:19

ειναι αυτοπου λεω παραπανω...πρωτα δηλωση μαθηματων στο my-studies και μετα συγγραμματων...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
asimeniasfika
Συντονιστής
asimeniasfika


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 466 Ηλικία : 32

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΠαρ Οκτ 28 2011, 07:34

Irini έγραψε:
Να κάνω μια ερώτηση; Επειδή έχω ακούσει και τα δύο, γίνεται να κάνουμε δήλωση στον Εύδοξο από τώρα, χωρίς να έχουμε κάνει τη δήλωση μαθημάτων στο my-studies (αφού δεν έχει βγει ακόμα η προθεσμία), ή πρέπει πρώτα αναγκαστικά να δηλώσουμε τα μαθήματα και μετά τα συγράμματα;

Αυτό γίνεται, αλλά θα σας συμβούλευα να μην το κάνετε, γιατί ποτέ δεν ξέρετε αν αλλάξει κάτι, και τότε θα ταλαιπωρηθείτε με επιστροφές συγγραμμάτων, τις οποίες δέχεται το σύστημα αλλά αρνούνται να πραγματοποιήσουν οι εκδοτικοί οίκοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
snm
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 24

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΠαρ Οκτ 28 2011, 09:53

μεχρι ποτε μπορουμε να δηλωσουμε μαθηματα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΚυρ Οκτ 30 2011, 08:29

Τουλαχιστον 3-4 εβδομαδες μετα την εναρξη της δηλωσης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΔευ Οκτ 31 2011, 12:52

Admin έγραψε:
ειναι αυτοπου λεω παραπανω...πρωτα δηλωση μαθηματων στο my-studies και μετα συγγραμματων...

asimeniasfika έγραψε:
Αυτό γίνεται, αλλά θα σας συμβούλευα να μην το κάνετε, γιατί ποτέ δεν ξέρετε αν αλλάξει κάτι, και τότε θα ταλαιπωρηθείτε με επιστροφές συγγραμμάτων, τις οποίες δέχεται το σύστημα αλλά αρνούνται να πραγματοποιήσουν οι εκδοτικοί οίκοι.

Εντάξει, θα περιμένω τότε... Σας ευχαριστώ πολύ!!! thank you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hara
Νήπιο
Νήπιο



Αριθμός μηνυμάτων : 17

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΔευ Νοε 07 2011, 03:24

γεια σας! μηπως γνωριζει κανεις ποτε περιπου θα ανοιξουν οι δηλωσεις για το my studies?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΔευ Νοε 07 2011, 08:10

Hara έγραψε:
γεια σας! μηπως γνωριζει κανεις ποτε περιπου θα ανοιξουν οι δηλωσεις για το my studies?

Θα βγει σχετική ανακοίνωση από τη γραμματεία!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hara
Νήπιο
Νήπιο



Αριθμός μηνυμάτων : 17

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΔευ Νοε 07 2011, 10:14

ευχαριστω πολυ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zouzou
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 9 Ηλικία : 30

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: δηλωση μαθηματων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΣαβ Νοε 12 2011, 08:19

μηπως ξερει κανεις ποτε θα βγει ανακοινωση για να δηλωσουμε μαθηματα¨? δεν εχει αργησει λιγο?? σε αλλα πανεπιστημια εχουν ηδη αρχισει κ παιρνουν συγγραματα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hara
Νήπιο
Νήπιο



Αριθμός μηνυμάτων : 17

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΚυρ Νοε 13 2011, 01:45

ρωτησα στη γραμματεια και μου ειπαν οτι πρεπει να περαστουν πρωτα οι βαθμολογιες και μετα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΚυρ Νοε 13 2011, 04:58

Ναι, για αυτο καθυστερουν. Αν δεν ξερεις αν εχεις περασει σε ενα μαθημα πως θα κανεις δηλωση;!;!; thinking
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
GeoNek
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Δήλωση μαθημάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων Icon_minitimeΚυρ Νοε 13 2011, 08:44

Καλησπέρα,είμαι νέα στο site μπορώ να πω οτι είναι πάρα πολύ καλό,θα χρειαστώ την βοηθεία σας,προσπαθώ να δηλώσω μαθήματα αλλα στα αριστερά των μαθημάτων δεν μου εμφανίζει το κουτάκι για να το κλικάρω,κάνω κάτι λάθος;Είναι η πρώτη φορά που θα την υποβάλλω ηλεκτρονικά ,σας ευχαριστώ πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Aνακοινώσεις για την διανομή/δήλωση των συγγραμμάτων/μαθημάτων
» Εύδοξος, ανταλλαγή συγγραμμάτων
» Κατάσταση μαθημάτων/συγγραμμάτων
» Aπορίες για τις ύλες των μαθημάτων
» Δανεισμός πανεπιστημιακών συγγραμμάτων

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΕΑΠΗ Αθηνών :: Τμήμα Εκπαίδευσης & Αγωγής Στην Προσχολική Ηλικία Αθηνών :: Xρήσιμες πληροφορίες :: Δήλωση μαθημάτων/συγγραμάτων-
Μετάβαση σε: