ΤΕΑΠΗ Αθηνών
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων

Πήγαινε κάτω 
+15
kathrin
PenyPN
ep93
VickyPap
xariet
Δήμητρα
GeoNek
elenaki22
Hara
snm
zouzou
Irini
Βανέσσα
Admin
asimeniasfika
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Δήμητρα
Νήπιο
Νήπιο
Δήμητρα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 12 Ηλικία : 33

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 13 2011, 08:57

Γεια σου! Φανταζομαι, οτι εννοεις τις δηλωσεις μαθηματων στο my-studies.
Μην ανησυχεις δεν κανεις κατι λαθος! Απλώς δεν εχει ξεκινήσει ακόμα η δήλωση των μαθηματων μεσω my-studies, αλλα μονο η δήλωση συγγραμματων μεσω του Ευδοξου! Αν εκανες ήδη τη δηλωση των συγγραμματων δεν πειραζει, θα βγει ανακοινωση για την δηλωση των μαθηματων σε λιγο καιρο, υποθετω! :)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 13 2011, 10:43

Καλως ηρθες στο φορουμ!!!

Πολυ σωστα τα λεει η Δημητρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
xariet
Έφηβος
Έφηβος
xariet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 51

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 14 2011, 02:39

Γεια σε ολους και σε ολες.για να κανω δηλωση συγγραματων στο ευδοξος θα πρεπει πρωτα να κανω καποια εγγραφη??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 14 2011, 03:49

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
xariet
Έφηβος
Έφηβος
xariet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 51

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 14 2011, 04:07

admin το link σου ηταν οτι ακριβως χρειαζομουν.θα μπορουσε καποιος να μου εξηγησει τι σημαινει αυτο-->[b][size=12]

Αριθμός Μαθημάτων για τα οποία έχετε παραλάβει
Συγγράμματα πριν το σύστημα Εύδοξος
Πρόκειται για το συνολικό αριθμό μαθημάτων για τα οποία ο Φοιτητής έχει παραλάβει σύγγραμμα (το οποίο μπορεί να αποτελείται από ένα η περισσότερα βιβλία). Δε συμπεριλαμβάνονται δωρεάν πανεπιστημιακές σημειώσεις ή σημειώσεις εργαστηρίων. Σε περίπτωση μετεγγραφών συμπεριλαμβάνεται και ο αριθμός συγγραμμάτων που παρελήφθησαν στο τμήμα προέλευσης

τι εννοει αριθμος συγγραμματων που εχω παραβαλει αυφου τωρα θα τα δηλωσω ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 14 2011, 09:04

To συστημα του ευδοξου εχει ενημερωθει για τον αριθμο των συγγραμματων που εχει παραλαβει ο καθενας απο εμας, για οσα ετη ειμαστε φοιτητες δηλαδη. Και επισημανει πως στον αριθμο αυτο περιλαμβανονται και οσα εχουν παραλαβει οσοι ειναι και απο μετεγγραφη (οσοι εχουν δηλαδη φοιτησει ενα ή δυο χρονια στο τμημα προελευσης).

Μη σε αγχωνει παντως, δεν ειναι κατι τρομερο!
Ενας αριθμος ειναι που θα σου λεει ποσα βιβλια εχεις παραλαβει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
zouzou
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 9 Ηλικία : 30

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 22 2011, 07:52

γεια σας, θα ηθελα να ρωτησω κατι γιατι αντιμετωπιζω ενα προβλημα με τη δηλωση των μαθηματων. σημερα 22/11 υποτιθεται οτι αρχιζε η δηλωση των μαθηματων. εγω μπηκα στο my-studies αλλα και παλι δεν ειχε κουτακια διπλα στη μαθηματα. γιατι συμβαινει αυτο? ειμαι πρωτο εξαμηνο κ δεν το εχω ξανα κανει ολο αυτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 22 2011, 09:05

Προφανως δεν το εχουν ενεργοποιησει. Για ξανα δοκιμασε και αν δεν μπορεσεις αφησε το για αυριο!
Και εγω που ειμαι στο πτδε την πρωτη μερα δεν μπορεσα γιατι ειχε τεχνικο προβλημα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
zouzou
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 9 Ηλικία : 30

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 22 2011, 09:31

ευχαριστω πολυ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VickyPap
Νήπιο
Νήπιο
VickyPap


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 18 Ηλικία : 30

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 23 2011, 14:00

ΣΤΟΝ ΕΥΔΟΞΟ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙ ΟΤΑΝ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΡΟΥΜΕ ΒΙΒΛΙΑ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ ΜΟΝΑΔΕΣ????ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ??ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΟΝΑΔΕΣ??

S O S!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 23 2011, 14:03

ειναι ενα καινουριο κολπο του ευδοξου να γλιτωσει λεφτα. μη σκας!

στην ουσια ανταλλασσεις συγγραμματα και παιρνεις καμποιες μοναδες για να παρεις καποια αλλα βιβλια νομιζω μετα. δεν ειμαι και σιγουρη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
asimeniasfika
Συντονιστής
asimeniasfika


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 466 Ηλικία : 32

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 23 2011, 14:05

Βίκυ, η ανταλλαγή συγγραμμάτων είναι προαιρετική

Περισσότερες πληροφορίες υπάρχουν σε αυτό το θέμα.

Δε χρειάζεται να αγχώνεσαι, μπορείς να επιλέξεις να πάρεις τα βιβλία κανονικά από εκδοτικούς οίκους για να μην τρέχεις να τα βρεις από συμφοιτητές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VickyPap
Νήπιο
Νήπιο
VickyPap


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 18 Ηλικία : 30

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 23 2011, 15:01

Aαα ναι ναι τωρα το ειδα!!....Σ'ευχαριστω πολυ!!...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ep93
Νήπιο
Νήπιο



Αριθμός μηνυμάτων : 2

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Δεκ 26 2011, 14:54

Καλησπέρα! 'Εχω μια απορία. Στο my-studies έχω κάνει κανονικά την δήλωση των μαθημάτων και των συγγραμάτων αλλά, ενώ έχω παραλάβει όλα τα βιβλία,τώρα αυτά φαίνονται ως μη παραληφθέντα. Είναι φυσιολογικό ή υπάρχει πρόβλημα; Είμαι πρωτοετής και δεν ξέρω! Ευχαριστώ πολύ και καλές γιορτές!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asimeniasfika
Συντονιστής
asimeniasfika


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 466 Ηλικία : 32

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 27 2011, 04:49

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στο φόρουμ! welcome

Τα συγγράμματα δε φαίνονται παραληφθέντα στο my-studies διότι πλέον ο Εύδοξος είναι το σύστημα που ενημερώνεται σχετικά με αυτά. Εάν φαίνονται ως παραληφθέντα στον Εύδοξο, δε θα έχεις κανένα απολύτως πρόβλημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 27 2011, 07:17

Α, ωραία, κι εγώ ακριβώς αυτή την απορία είχα, και θα τη ρωτούσα τώρα... Ευχαριστούμε!! thank you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ep93
Νήπιο
Νήπιο



Αριθμός μηνυμάτων : 2

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 28 2011, 10:14

Καλώς σας βρήκα! Οκ ευχαριστώωωω πολύ! :)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PenyPN
Έφηβος
Έφηβος
PenyPN


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 80 Ηλικία : 30

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 08 2012, 08:57

Ξέρετε αν υπάρχει όριο στον αριθμό των συγγραμάτων που επιλέγουμε μέσω του εύδοξου? Ή πρέπει να είναι μέχρι 8 όπως και τα μαθήματα της σχολής μας? Σκέφτηκα ότι μιας και είναι το τελευταίο εξάμηνο που τα παίρνουμε δωρεάν μήπως δηλώναμε και κανένα παραπάνω... question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 08 2012, 09:14

PenyPN έγραψε:
Ξέρετε αν υπάρχει όριο στον αριθμό των συγγραμάτων που επιλέγουμε μέσω του εύδοξου? Ή πρέπει να είναι μέχρι 8 όπως και τα μαθήματα της σχολής μας? Σκέφτηκα ότι μιας και είναι το τελευταίο εξάμηνο που τα παίρνουμε δωρεάν μήπως δηλώναμε και κανένα παραπάνω... question
Υπάρχει περιορισμός μέχρι 8 συγγράμματα κάθε εξάμηνο. Και υπάρχει και περιορισμός σε όλα τα έτη, νομίζω, αλλά δεν θυμάμαι τον αριθμό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kathrin
Νήπιο
Νήπιο
kathrin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 25 Ηλικία : 30

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: aporia.   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 29 2013, 02:05

kalhmera koritsia k agoria tou foroum! h8ela na kano mia erothsh sxetika me th dhlosh ma8hmaton....sto my studies m kato aristera den m exei thn epilogh "dhlosh". dokimasa kai se allous upologistes mhpos auto htan t provlhma....alla ginotan akrivos t idio. mhpos mporei kapoios na me voh8isei?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
popi
Νήπιο
Νήπιο



Αριθμός μηνυμάτων : 3

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 29 2013, 02:46

Τη λέξη δήλωση κάτω αριστερά δεν τη βγάζει με το που μπαίνεις στο my-studies. Πρέπει πρώτα να επιλέξεις τα μαθήματα που θέλεις κάνοντας κλικ στο εξάμηνο και την ενότητα που αντιστοιχούν. Με το που διαλέξεις το πρώτο μάθημα που επιθυμείς να δηλώσεις θα δεις ότι θα εμφανιστεί. Για πιο αναλυτικές οδηγίες δες εδώ : http://www.ecd.uoa.gr/pdf/odigiesdilm.pdf
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kathrin
Νήπιο
Νήπιο
kathrin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 25 Ηλικία : 30

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 29 2013, 10:36

euxaristo pl (eixa kolisei)!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PenyPN
Έφηβος
Έφηβος
PenyPN


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 80 Ηλικία : 30

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 01 2013, 09:58

Βασικά νομίζω ότι το βγάζει κάτω δεξιά αλλά υποθέτω ότι το βρήκες. eyes
Επίσης να αναφέρω μια εμπειρία μου με τον Εύδοξο με σκοπό να αποφύγετε κ εσείς τέτοια λάθη... Να κάνετε ΠΑΝΤΑ τη δήλωση στο my-studies και στον Εύδοξο ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ!! Εγώ στο προηγούμενο εξάμηνο έκανα πρώτα στον Εύδοξο και αργότερα δεν με δέχτηκαν σε κάποια από τα μαθήματα που ήθελα. Το αποτέλεσμα ήταν μια απειλή από τον Εύδοξο να επιστρέψω τα βιβλία για να μην χάσω το δικαίωμα παραλαβής συγγραμμάτων στο εξάμηνο αυτό. Η βιβλιοθήκη του ΤΕΑΠΗ δεν τα δεχόταν και ο Εύδοξος δεν απαντούσε στα mail μου ενώ στο τηλέφωνο μου είπαν απλά να τα πάω σε κάποια άλλη βιβλιοθήκη του Πανεπιστημίου Αθηνών... Μετά από μερικά τηλέφωνα στη γραμματεία και σε βιβλιοθήκες τα βιβλία κατέληξαν στην βιβλιοθήκη του ΠΤΔΕ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marrou
Έφηβος
Έφηβος



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 42 Ηλικία : 43

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: δηλώσεις μαθημάτων για εαρινό εξάμηνο   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 13 2014, 13:54

Πότε θα γίνουν οι δηλώσεις μαθημάτων για το εαρινό εξάμηνο;; Βλέπω τις ανακοινώσεις της γραμματείας αλλά αναρωτιέμαι μήπως έχω χάσει κάποια ανακοίνωση και δεδομένου ότι γίνονται οι διανομές συγγραμμάτων αναρωτιέμαι πώς λειτουργεί το σύστημα (απ΄ότι καταλαβαίνετε μόλις μπήκα στη σχολή!!!!).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων   Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 14 2014, 01:19

marrou έγραψε:
Πότε θα γίνουν οι δηλώσεις μαθημάτων για το εαρινό εξάμηνο;; Βλέπω τις ανακοινώσεις της γραμματείας αλλά αναρωτιέμαι μήπως έχω χάσει κάποια ανακοίνωση και δεδομένου ότι γίνονται οι διανομές συγγραμμάτων αναρωτιέμαι πώς λειτουργεί το σύστημα (απ΄ότι καταλαβαίνετε μόλις μπήκα στη σχολή!!!!).
Όχι, δεν έχεις χάσει κάποια ανακοίνωση! Δεν έχουν ξεκινήσει ακόμα οι δηλώσεις μαθημάτων. Λογικά, όπου να 'ναι, θα βγει η ανακοίνωση και θα ξεκινήσουν οι δηλώσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Απορίες για την δήλωση των μαθημάτων/συγγραμμάτων
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Aνακοινώσεις για την διανομή/δήλωση των συγγραμμάτων/μαθημάτων
» Ερωτήσεις, απορίες...
» Κατάσταση μαθημάτων/συγγραμμάτων
» Aπορίες για τις ύλες των μαθημάτων
» Εύδοξος, ανταλλαγή συγγραμμάτων

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΕΑΠΗ Αθηνών :: Τμήμα Εκπαίδευσης & Αγωγής Στην Προσχολική Ηλικία Αθηνών :: Xρήσιμες πληροφορίες :: Δήλωση μαθημάτων/συγγραμάτων-
Μετάβαση σε: