ΤΕΑΠΗ Αθηνών
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
yetla
Νήπιο
Νήπιο



Αριθμός μηνυμάτων : 8

Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας   Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας Icon_minitimeΚυρ Νοε 06 2011, 01:01

Ξέρει κανείς εάν το μάθημα ''Ζητηματα Περιβαλλοντος και αειφορίας" έχει υποχρεωτική παρακολούθηση σαν σεμινάριο? συμπίπτει με ένα άλλο που θα πάρω και δεν μπορώ να τα παρακολουθώ και τα δύο αλλά πρέπει να τα πάρω και τα δύο για να τελειώσω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hara
Νήπιο
Νήπιο



Αριθμός μηνυμάτων : 17

Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας   Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας Icon_minitimeΚυρ Νοε 06 2011, 02:59

Στο τέλος βαζει εξετασεις κλειστου τυπου με αρνητικη βαθμολογια. Μας εδωσε και τη δυνατοτητα εργασιας οχι μεν απαλλακτικης αλλα θα μας δωσει καποιους βαθμους.Περισσοτερα δεν γνωριζω για την εργασια γιατι αυτη τη βδομαδα θα το καθορισουμε. Ειπε οτι οσοι θα διαλεξουν και την εργασια θα πρεπει να ερχονται. Αυτα γνωριζω εγω για τ μαθημα... Ελπιζω να σε βοηθησα.... :-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
yetla
Νήπιο
Νήπιο



Αριθμός μηνυμάτων : 8

Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας   Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας Icon_minitimeΚυρ Νοε 06 2011, 23:08

Hara έγραψε:
Στο τέλος βαζει εξετασεις κλειστου τυπου με αρνητικη βαθμολογια. Μας εδωσε και τη δυνατοτητα εργασιας οχι μεν απαλλακτικης αλλα θα μας δωσει καποιους βαθμους.Περισσοτερα δεν γνωριζω για την εργασια γιατι αυτη τη βδομαδα θα το καθορισουμε. Ειπε οτι οσοι θα διαλεξουν και την εργασια θα πρεπει να ερχονται. Αυτα γνωριζω εγω για τ μαθημα... Ελπιζω να σε βοηθησα.... :-)

Ναι αρκετά.σε ευχαριστω!δηλαδη σιγουρα δεν ειναι τυπου σεμιναριο το μάθημα με υποχρεωτικ΄γ παρακολούθηση? γιατι επειδη θα τελειωσω ιουνιου πρεπει σε αυτο το εξάμηνο να παρω 12 μαθήματα και αυτό τησ Φλογαϊτη συμπίπτει με ένα άλλο υποχρεωτικό που έχω δηλώσει που ειναι σεμινάριο και δεν μπορώ να κάνω πάνω από 2 απουσίες!θα σου ήταν εύκολο να μου δώσεις σημειώσεις εάν το παρακολουθείς?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hara
Νήπιο
Νήπιο



Αριθμός μηνυμάτων : 17

Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας   Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας Icon_minitimeΔευ Νοε 07 2011, 03:18

απουσιες δεν πρεπει να μπαινουν... τωρα που θα παω αυτη τη βδομαδα θα δω...Δεν νομιζω ομως... Οσο για σημειωσεις μην ανησυχεις! Οποτε χρειαστεις στειλε μου και θα κανονισουμε να σ δωσω αυτα που θα εχω κρατησει!!! :-D
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
eiri
Νήπιο
Νήπιο



Αριθμός μηνυμάτων : 5

Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας   Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας Icon_minitimeΤετ Νοε 09 2011, 11:16

ki egw xreiazomai na to parw ayto to mathima kai prepei na to dhlwsw alla de mporw na phgainw... anebazei mhpws sto e class kati? h mono oti shmeiwseis mesa sthn taksh kai meta apo syggramma..?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hara
Νήπιο
Νήπιο



Αριθμός μηνυμάτων : 17

Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας   Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας Icon_minitimeΤετ Νοε 09 2011, 12:28

στο e class δεν το εχω βρει το μαθημα. Αρα ο,τι λεει στην ταξη και απο τα συγγραμματα... :-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MaryTs
Νήπιο
Νήπιο



Αριθμός μηνυμάτων : 3

Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας   Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας Icon_minitimeΔευ Νοε 21 2011, 01:04

Μπορεί κάποια να με ενημερώσει εάν τελικά έχει εργασία το μάθημα, με τι θέμα και πως την παραδίδουμε; Δουλεύω οπότε δεν έχω παρακολουθήσει καθόλου το μάθημα, αλλά θέλω να το δηλώσω. Οποια πληροφορία θα μου είναι χρήσιμη. Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
meropi
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4 Ηλικία : 29

Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας   Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας Icon_minitimeΤετ Νοε 13 2013, 11:42

Τελικά το πήρατε το μάθημα; Είναι εύκολο να μου πείτε πώς εξετάζεται στο τέλος;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ζητήματα περιβάλλοντος και αειφορίας
» Ζητήματα κοινωνιολογίας του σώματος
» Ζητήματα κοινωνιολογίας του σώματος
» Οικογένειες παιδιών με αναπηρία και σχολείο: Διερευνώντας ζητήματα συνεργασίας
» Ζητήματα εκπαιδευτικής πολιτικής: Μεθοδολογία ανάλυσης των εκπαιδευτικών θεσμών

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΕΑΠΗ Αθηνών :: Τμήμα Εκπαίδευσης & Αγωγής Στην Προσχολική Ηλικία Αθηνών :: Τα μαθήματα :: Επιλογής :: Χειμερινού εξαμήνου-
Μετάβαση σε: