ΤΕΑΠΗ Αθηνών
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Καλωσόρισμα!

Πήγαινε κάτω 
+15
MystiqueArgie
nastasia
Irini
NewLife705
Βανέσσα
Tsioy
mikresno8eies
elpis
asimeniasfika
Magy22
mikriaderfoula
nantiaki
ινδιάνος μάγειρας
elenaki22
Admin
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΔευ Νοε 22 2010, 02:45

Καλώς ήρθατε στο φόρουμ των νηπιαγωγών. Ας γνωριστούμε μεταξύ μας... :D

Καλωσόρισμα! Chat-icon


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Admin στις Πεμ Σεπ 29 2011, 10:17, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΔευ Νοε 22 2010, 07:20

Hello! Καλή αρχή να έχουμε!!! :cheers: :cheers: :cheers:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ινδιάνος μάγειρας
Νήπιο
Νήπιο
ινδιάνος μάγειρας


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΤρι Δεκ 07 2010, 16:59

Γειά σας!

Είμαι η Εύη απο το Παιδαγωγικό και χαίρομαι ιδιαιτέρως που γράφω σε ένα τόσο καλαίσθητο φόρουμ που έχει προδιαγραφές να γίνει το αγαπημένο στέκι πολλών νηπιαγωγών!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΤρι Δεκ 07 2010, 17:01

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Εύη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
nantiaki
Νήπιο
Νήπιο



Αριθμός μηνυμάτων : 2

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΤετ Δεκ 08 2010, 04:41

Γεια σας! Είμαι η Κωνσταντίνα από το Παιδαγωγικό!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΤετ Δεκ 08 2010, 04:42

Καλώς μας ήρθες Κωνσταντίνα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΤετ Δεκ 08 2010, 06:30

Γειά σου Εύη!!! Καλώς ήρθες!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΤετ Δεκ 08 2010, 06:31

Καλώς ήρθες Κωνσταντίνα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikriaderfoula
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΣαβ Δεκ 11 2010, 11:18

γεια σας και απο μενα..ειμαι η γεωργια απο παιδαγωγικο!(πρωτότυπο!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΣαβ Δεκ 11 2010, 14:48

Γειά σου Γιωργία!!!! Καλώς ήρθες!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΔευ Ιαν 31 2011, 01:54

Καλώς ήρθες Γεωργία!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
Magy22
Νήπιο
Νήπιο
Magy22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 20

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΤετ Φεβ 16 2011, 12:18

Γεια σας κοριτσια! Το ονομα μου ονομα ειναι Λιλια και ειμαι δευτεροετης στη σχολη. Εσεις? :)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΤετ Φεβ 16 2011, 14:24

Eγω ειμαι η Χριστινα και ειμαι δευτεροετης δασκαλα!
Πως εμαθες για το φορουμ μας;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
Magy22
Νήπιο
Νήπιο
Magy22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 20

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΠεμ Φεβ 17 2011, 00:40

Χαιρομαι για την γνωριμια Χριστινα. Για τ φορουμ εμαθα εντελως τυχαια απο μια κοπελα στο Παιδαγωγικο, και ειπα να το κοιταξω :lol!:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΠεμ Φεβ 17 2011, 02:07

Καλώς ήρθες Λίλια!! Πρέπει να σε έχω πετύχει στη σχολή!! Εγώ είμαι η Ελένη και είμαι στο δεύτερο έτος! Τώρα μόλις έδωσα το μάθημα της περιβαλλοντικής!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΠεμ Φεβ 17 2011, 05:01

Πως σου φαινεται το φορουμ; Ειναι σε πρωταρχικο σταδιο αλλα αν βαλουμε ολοι το χερακι μας θα γινουμε μεγαλη παρεα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
Magy22
Νήπιο
Νήπιο
Magy22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 20

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΠαρ Φεβ 18 2011, 06:52

xxxm τοτε θα σε ξερω φατσικα αλλα δεν θυμαμαι αν γνωριστηκαμε.. Ξεχναω και τα ονοματα ευκολα:p

Το φορουμ ειναι πολυ καλο, οργανωμενο, και εμφανισημο! Αν αρχισει και γινεται γνωστο στη σχολη θα γινει ακομα πιο ενδιαφερον και χρησιμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΠαρ Φεβ 18 2011, 07:38

Magy22 έγραψε:
Το φορουμ ειναι πολυ καλο, οργανωμενο, και εμφανισημο! Αν αρχισει και γινεται γνωστο στη σχολη θα γινει ακομα πιο ενδιαφερον και χρησιμο.

Aυτο επιδιωκουμε. να υπαρξει ανταποκριση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
asimeniasfika
Συντονιστής
asimeniasfika


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 466 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΠαρ Φεβ 18 2011, 13:17

Γεια σας κι εδώ! Είμαι η Μαρία, δευτεροετής από το παιδαγωγικό, και εγώ είπα στη Λίλια για το φόρουμ!
Εν τω μεταξύ, Λίλια, τόσον καιρό είχα την εντύπωση ότι το όνομά σου είναι "Λίλα"!
Το φόρουμ είναι πολύ όμορφο κι ελπίζω να γίνει σύντομα γνωστό στα παιδιά του ΤΕΑΠΗ.
Μια αφίσα σε ένα κεντρικό σημείο της σχολής ή το μοίρασμα ενημερωτικών φυλλαδίων θα ήταν καλές ιδέες προώθησής του, πιστεύω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΣαβ Φεβ 19 2011, 04:27

asimeniasfika έγραψε:
Γεια σας κι εδώ! Είμαι η Μαρία, δευτεροετής από το παιδαγωγικό, και εγώ είπα στη Λίλια για το φόρουμ!
Εν τω μεταξύ, Λίλια, τόσον καιρό είχα την εντύπωση ότι το όνομά σου είναι "Λίλα"!
Το φόρουμ είναι πολύ όμορφο κι ελπίζω να γίνει σύντομα γνωστό στα παιδιά του ΤΕΑΠΗ.
Μια αφίσα σε ένα κεντρικό σημείο της σχολής ή το μοίρασμα ενημερωτικών φυλλαδίων θα ήταν καλές ιδέες προώθησής του, πιστεύω.

Εχω κολλησει φυλλαδια σε πινακες ανακοινωσεων εξω απο την γραμματεια και τριγυρω για το φορουμ αλλα και μεσω ιντερνετ σε διαφορες ιστοσελιδες! Θελει χρονο και προσπαθεια για να υπαρξει ανταποκριση αν και δε νομιζω να τα παμε ασχημα! Το φορουμ μετρα ουτε 2 μηνες λειτουργιας και ειμαστε σχεδον 30μελη! Ελπιζω να τα παμε καλα!

Θα μοιρασω ενημερωτικα φυλλαδια τα οποια θα μοιρασω στους φοιτητες του ΤΕΑΠΗ την αλλη εβδομαδα.

Μαρακι; Ευχαριστω για την προωθηση! :)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΣαβ Φεβ 19 2011, 05:02

Επιτέλους και εμείς ως νηπιαγωγοί έχουμε το δικό μας φόρουμ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΠαρ Μαρ 18 2011, 11:20

Μένει να το μάθει κόσμος μόνο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
elpis
Νήπιο
Νήπιο
elpis


Αριθμός μηνυμάτων : 4

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΠεμ Απρ 07 2011, 12:51

Κορίτσια επιτέλους! Τέλεια πρωτοβουλία η δημιουργία του forum! Αλλά γιατί δεν το έχετε προωθήσει καθόλου, εγώ τυχαία το ανακάλυψα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΠεμ Απρ 07 2011, 15:43

Καλώς ήρθες! Πες μας λίγα λόγια για σένα...Μια παρέα είμαστε όλοι!

Λειτουργεί μόλις τέσσερις μήνες το φορουμ και λόγω προσωπικών θεμάτων δεν έχουν γίνει ακόμα όσα θέλαμε για την προώθηση του. Ήδη γίνονται προσπάθειες και θα ενταθούν σύντομα.

Όποιος μπορεί να βοηθήσει προωθώντας το ας το κάνει. Για το καλό μας θα είναι.
:flower:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
mikresno8eies
Νήπιο
Νήπιο
mikresno8eies


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! Icon_minitimeΠαρ Απρ 08 2011, 04:39

Γεια σας! με λενε Σισση και ειμαι τριτοετης στο ΤΕΑΠΗ. Το site μου το εστειλε μια κοπελα απ το group της σχολης στο fb. Υποθετω οτι εγινε μαζικη αποστολη σε ολα τα μελη του group οποτε τις επομενες μερες λογικα θα εγγραφουν πολλα μελη. Μονο που πρεπει να βαλουμε ολοι μας ενα χερακι για να γινει χρησιμο το site. Οσα θεματα διαβασα εχουν απαντηθει απο 2-3 ατομα. Δε γινεται ετσι... Θα βοηθησω οσο μπορω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλωσόρισμα!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 5Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΕΑΠΗ Αθηνών :: Το στέκι μας! :: Χαλαρή συζήτηση με τα μέλη-
Μετάβαση σε: