ΤΕΑΠΗ Αθηνών
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Παιδικό σχέδιο: σύγχρονες προσεγγίσεις

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Παιδικό σχέδιο: σύγχρονες προσεγγίσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Παιδικό σχέδιο: σύγχρονες προσεγγίσεις   Παιδικό σχέδιο: σύγχρονες προσεγγίσεις Icon_minitimeΤρι Φεβ 28 2012, 11:57

Πληροφορίες για το μάθημα.

------------------------------------------------------------------------

Παιδικό σχέδιο: σύγχρονες προσεγγίσεις 1047680748
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Παιδικό σχέδιο: σύγχρονες προσεγγίσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Παιδικό ιχνογράφημα   Παιδικό σχέδιο: σύγχρονες προσεγγίσεις Icon_minitimeΤρι Φεβ 28 2012, 11:58

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΙΧΝΟΓΡΑΦΗΜΑ

Οι εγγραφές στο μάθημα θα γίνουν στην διάρκεια του πρώτου μαθήματος Πέμπτη 1 Μάρτη 12.00-3.00 στην αίθουσα Ιμβριώτη από την διδάσκουσα.
Ο. Κούβου

Aπό το η-τάξη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
JoGBb
Συντονιστής
JoGBb


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 122

Παιδικό σχέδιο: σύγχρονες προσεγγίσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδικό σχέδιο: σύγχρονες προσεγγίσεις   Παιδικό σχέδιο: σύγχρονες προσεγγίσεις Icon_minitimeΤετ Μαρ 07 2012, 12:19

Στην περίπτωση που δεν έχουμε γραφτεί αλλά θέλουμε να το πάρουμε γίνεται να γραφτούμε τώρα;; μήπως ξέρει κανείς;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Παιδικό σχέδιο: σύγχρονες προσεγγίσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδικό σχέδιο: σύγχρονες προσεγγίσεις   Παιδικό σχέδιο: σύγχρονες προσεγγίσεις Icon_minitimeΠεμ Μαρ 08 2012, 06:59

Ιωάννα μου νομίζω ότι σήμερα θα αποφάσιζε η καθηγήτρια ποιους φοιτητές θα έχει στο μάθημα γιατί είναι εργαστηριακό με υποχρεωτική παρακολούθηση!! Μια κοπέλα μου είπε ότι θα πάρει φοιτητές που έχουν περάσει το μάθημα Διδακτική των εικαστικών τεχνών με 9 και με 10 γιατί το σύνολο των φοιτητών θα είναι 15 άτομα μόνο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JoGBb
Συντονιστής
JoGBb


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 122

Παιδικό σχέδιο: σύγχρονες προσεγγίσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδικό σχέδιο: σύγχρονες προσεγγίσεις   Παιδικό σχέδιο: σύγχρονες προσεγγίσεις Icon_minitimeΠεμ Μαρ 08 2012, 07:20

Σ' ευχαρστώ πολύ Ελένη μου. Πήγα και σήμερα και μας το είπε αλλά εγώ πήρα μικρότερο βαθμό οπότε δεν το παίρνω!!! Ευχαριστώ και πάλι!! dance
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Παιδικό σχέδιο: σύγχρονες προσεγγίσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παιδικό σχέδιο: σύγχρονες προσεγγίσεις   Παιδικό σχέδιο: σύγχρονες προσεγγίσεις Icon_minitimeΠεμ Μαρ 08 2012, 09:03

Σας το είπε τελικά εε?? Ναι και εγώ ήθελα να το πάρω αλλά μου είχε βάλει χαμηλότερο βαθμό και δεν πήγα καν!! Δεν κάνει τίποτα Ιωάννα μου!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Παιδικό σχέδιο: σύγχρονες προσεγγίσεις
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σημειώσεις Χειμερινού Εξαμήνου
» Εξέλιξη του νευρικού συστήματος: σύγχρονες προσεγγίσεις
» Σύγχρονες διδακτικές προσεγγίσεις: Βασικές θεωρητικές έννοιες και προτάσεις εφαρμογής Ι
» Παιδική λογοτεχνία: θεωρητικές προσεγγίσεις
» Σύγχρονες μέθοδοι διδασκαλίας με την αξιοποίηση του δράματος και του θεάτρου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΕΑΠΗ Αθηνών :: Τμήμα Εκπαίδευσης & Αγωγής Στην Προσχολική Ηλικία Αθηνών :: Τα μαθήματα :: Επιλογής / Σεμινάρια-
Μετάβαση σε: