ΤΕΑΠΗ Αθηνών
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Πτυχιακή Εργασία

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Πτυχιακή Εργασία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πτυχιακή Εργασία   Πτυχιακή Εργασία Icon_minitimeΤρι Ιουλ 31 2012, 06:05

Καλησπέρα!!! Θα ήθελα να μάθω αν γνωρίζετε κάποιες πληροφορίες σχετικά με τη πτυχιακή εργασία στο τμήμα μας! Έχω ψάξει κάποια site στο ιντερνετ αλλά θα ήθελα να ενημερωθώ περαιτέρω...! Ευχαριστώ πολύ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δήμητρα
Νήπιο
Νήπιο
Δήμητρα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 12 Ηλικία : 33

Πτυχιακή Εργασία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πτυχιακή Εργασία   Πτυχιακή Εργασία Icon_minitimeΤετ Αυγ 15 2012, 04:30

Λοιπόν, σχετικά με την πτυχιακή εργασία... Επιλέγεις έναν καθηγητή, σχετικά νωρίς αν θες τη γνώμη μου γιατί κάποιοι δεν δέχονται πάνω από δυο άτομα ή ομάδες. Συνήθως αποφασίζεις ένα θέμα μόνη σου και πας και το συζητάς μαζί του. Ο καθηγητής και το θέμα πρέπει να συμφωνούν μεταξύ τους ;) Δεν ξέρω πώς λειτουργεί κάθε καθηγητής και καθηγήτρια στο ξεκίνημα και γενικά την εκπόνηση της εργασίας, αλλά από δυο παραδείγματα που γνωρίζω είναι αρκετά βοηθητικοί οι καθηγητές και καθοδηγητικοί. Η εργασία πρέπει να ολοκληρωθεί και να παραδοθεί στην εξεταστική Ιουνίου. Οι εξεταστές είναι δυο, ο καθηγητής που έχεις επιλέξει και ένας άλλος σχετικός με το θέμα. Δίνεις την εργασία και στους δυο, μετά από λίγες μέρες γίνεται η εξέταση που είναι προφορική με power point.
μπορείς να είσαι σε ομάδα ή και μόνη σου. ελπίζω να βοήθησα! :)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πτυχιακή Εργασία
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Προαιρετική Πτυχιακή Εργασία
» ΕΡΓΑΣΙΑ ΘΕΜΑΤΙΚΗΣ
» Mαθήματα με απαλλακτική εργασία
» Συμβουλευτική Ψυχολογία και Συμ/τική στην Εκπαίδευση, την Υγεία και την Εργασία

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΕΑΠΗ Αθηνών :: Τμήμα Εκπαίδευσης & Αγωγής Στην Προσχολική Ηλικία Αθηνών :: Τα μαθήματα-
Μετάβαση σε: