ΤΕΑΠΗ Αθηνών
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ανάλυση σχολικού λόγου

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Ανάλυση σχολικού λόγου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ανάλυση σχολικού λόγου   Ανάλυση σχολικού λόγου Icon_minitimeΚυρ Σεπ 23 2012, 12:57

Ό,τι έχει σχέση με το μάθημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 33

Ανάλυση σχολικού λόγου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανάλυση σχολικού λόγου   Ανάλυση σχολικού λόγου Icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2013, 14:35

Ανακοίνωση της καθηγήτριας κ. Βασιλοπούλου:

Αλλαγές στην εποπτεία και παρουσίαση εργασιών για το μάθημα «Ανάλυση σχολικού λόγου», ακαδημαϊκό έτος 2012-2013.

ΕΠΟΠΤΕΙΑ: Λόγω σοβαρής ασθένειάς μου (βρογχοπνευμονίας) δεν μπορώ να βρίσκομαι στη σχολή αυτές τις μέρες για μάθημα και εποπτεία εργασιών. Η συνεργασία μας θα πρέπει να γίνει μέσω mail. Ήδη απαντάω, σε πιο αργούς ρυθμούς, σε ερωτήματα που μου έχετε στείλει. Θερμή παράκληση: να μου στέλνετε συγκεκριμένα ερωτήματα που, αν χρειάζεται, να συνοδεύονται από τα αντίστοιχα αποσπάσματα απομαγνητοφώνησης. Μη μου στέλνετε όλες τις απομαγνητοφωνήσεις σας γιατί δε θα μπορέσω να τις διαβάσω. Όσες φοιτήτριες είχατε προγραμματισμένη εποπτεία για αύριο Παρασκευή 18/1, στείλτε μου παρακαλώ άμεσα τα ερωτήματά σας

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΑΣΙΩΝ: Ελπίζω ότι την ερχόμενη βδομάδα (25/1) θα μπορώ να έρθω για την παρουσίαση των εργασιών σας. Σε περίπτωση που υπάρξει πρόβλημα και δεν προλάβω να σας καλύψω με τις εποπτείες εγκαίρως ή κάποιες ομάδες κρίνουν ότι δεν μπορούν να ολοκληρώσουν και να παρουσιάσουν τις εργασίες μέχρι τότε, έχω ζητήσει ένα ακόμα τρίωρο μέσα στην εξεταστική σε ένα μήνα από σήμερα: Την Τρίτη 19/2, ώρα 12-3 στην αίθουσα ΓΔ: όσες ομάδες χρειάζονται περισσότερο χρόνο και εποπτεία μπορούν να κάνουν τότε την παρουσίασή τους. Ακόμα και όσες παρουσιάσετε τη δουλειά σας στις 25/1, μπορείτε να κάνετε διορθώσεις και να παραδώσετε τις εργασίες σας μέχρι τις 19/2.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την κατανόησή σας.
Αθήνα 17/1/13
Η διδάσκουσα,
Αλεξάνδρα Βασιλοπούλου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 33

Ανάλυση σχολικού λόγου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανάλυση σχολικού λόγου   Ανάλυση σχολικού λόγου Icon_minitimeΠεμ Ιαν 17 2013, 14:36

Ακύρωση μαθήματος

Το προγραμματισμένο για αύριο Παρασκευή 18/1 μάθημα "Ανάλυση Σχολικού Λόγου" δεν θα πραγματοποιηθεί λόγω ασθενείας. Για αλλαγές σχετικές με τις εργασίες (εποπτεία, παρουσιάσεις), δείτε έγγραφο "Αλλαγές στην εποπτεία και παρουσίαση". Λυπάμαι πολύ για την ταλαιπωρία.

Η διδάσκουσα,

Α. Βασιλοπούλου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 33

Ανάλυση σχολικού λόγου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανάλυση σχολικού λόγου   Ανάλυση σχολικού λόγου Icon_minitimeΠεμ Ιαν 24 2013, 13:24

"Ύστερα από συνεννόηση με τις ομάδες που παρουσιάζουν εργασίες αύριο, αποφασίστηκε η αναβολή του αυριανού μαθήματος (25/1) λόγω απεργίας των μέσων μαζικής μεταφοράς και η παρουσίαση των εργασιών την επόμενη Παρασκευή 1/2 (δείτε ανακοίνωση εντός των επόμενων ημερών). Ευχαριστώ για την κατανόησή σας για τις αλλαγές στο πρόγραμμα."

κ. Βασιλοπούλου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ανάλυση σχολικού λόγου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Μεθοδολογία των επιστημών του ανθρώπου: Ανάλυση δεδομένων με στατικό λογισμό (Α-Κ)
» Ανάπτυξη του λόγου
» Απορίες σχετικά με την ανακοίνωση των βαθμολογιών
» Παρατήρηση στο νηπιαγωγείο – Ανάλυση και κατανόηση του πλαισίου της τάξης. Ομάδα Β (Ν-Ω)
» Παρατήρηση στο νηπιαγωγείο - Ανάλυση και κατανόηση του πλαισίου της τάξης. Ομάδα Α (Α-Μ)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΕΑΠΗ Αθηνών :: Τμήμα Εκπαίδευσης & Αγωγής Στην Προσχολική Ηλικία Αθηνών :: Τα μαθήματα :: Υποχρεωτικά :: Χειμερινού εξαμήνου :: 4ου έτους :: Υποενότητα μαθημάτων: Πρακτική άσκηση στις μεθόδους έρευνας-
Μετάβαση σε: