ΤΕΑΠΗ Αθηνών
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Κατατακτήριες Εξετάσεις-θέματα εξετάσεων

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aspa
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1 Ηλικία : 37

Κατατακτήριες Εξετάσεις-θέματα εξετάσεων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κατατακτήριες Εξετάσεις-θέματα εξετάσεων   Κατατακτήριες Εξετάσεις-θέματα εξετάσεων Icon_minitimeΠεμ Σεπ 27 2012, 07:55

Καλησπέρα σε όλους, ενδιαφέρομαι να δώσω κατατακτήριες εξετάσεις στο τμήμα σας και θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε που θα μπορούσα να βρω παλαιότερα θέματα των εξετάσεων ή ακομη τη μορφή των θεμάτων και τον αριθμό τους.Θα μου φανούν πολύ χρήσιμες οι πληροφορίες σας, σας ευχαριστώ πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Κατατακτήριες Εξετάσεις-θέματα εξετάσεων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες Εξετάσεις-θέματα εξετάσεων   Κατατακτήριες Εξετάσεις-θέματα εξετάσεων Icon_minitimeΣαβ Σεπ 29 2012, 01:54

Noμίζω Άσπα πως δεν πρέπει να υπάρχει κάποια σελίδα που να τα έχει. Υποθέτω πως υπάρχουν μόνο στη μνήμη όσων έχουν δώσει κατακτήριες οπότε λίγη υπομονή να απαντήσει κάποιο μέλος που να γνωρίζει... eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
vericoco
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1 Ηλικία : 47

Κατατακτήριες Εξετάσεις-θέματα εξετάσεων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κατατακτήριες εξετάσεις   Κατατακτήριες Εξετάσεις-θέματα εξετάσεων Icon_minitimeΠεμ Φεβ 27 2014, 00:15

Πώς σας φάνηκαν τα θέματα των κατατακτηρίων εξετάσεων; Ήμουν κι εγώ εκεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
childhood
Νήπιο
Νήπιο



Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1 Ηλικία : 37

Κατατακτήριες Εξετάσεις-θέματα εξετάσεων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: κατατακτήριες 2014   Κατατακτήριες Εξετάσεις-θέματα εξετάσεων Icon_minitimeΠαρ Μαρ 07 2014, 15:05

ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΗΤΑΝ ΑΚΥΡΟ, ΑΣΑΦΕΣ ΚΙ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ!! ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΘΕΩΡΩ ΠΩς ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΒΑΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ... ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ. ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΟΤΕ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΡΑΓΕ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Κατατακτήριες Εξετάσεις-θέματα εξετάσεων Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες Εξετάσεις-θέματα εξετάσεων   Κατατακτήριες Εξετάσεις-θέματα εξετάσεων Icon_minitimeΣαβ Μαρ 08 2014, 11:02

Θα μπορούσατε ίσως να μας πείτε πάνω κάτω ό,τι θυμάστε από τα θέματα, τι ζητούσαν;  smile2 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κατατακτήριες Εξετάσεις-θέματα εξετάσεων
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Θέματα εξετάσεων
» Θέματα εισαγωγικών εξετάσεων για τα ΜΠΣ του ΤΕΑΠΗ
» Κατατακτηριες εξετάσεις
» κατατακτήριες εξετάσεις
» Eκπαιδευτικοί σχεδιασμοί και παιδαγωγικές πρακτικές στο Νηπιαγωγείο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΕΑΠΗ Αθηνών :: Τμήμα Εκπαίδευσης & Αγωγής Στην Προσχολική Ηλικία Αθηνών :: Xρήσιμες πληροφορίες :: Θέματα εξετάσεων-
Μετάβαση σε: