ΦόρουμΑρχικήΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Ειδική Αγωγή

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Διαχειριστής

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 25

ΔημοσίευσηΘέμα: Ειδική Αγωγή   Πεμ Ιουλ 25 2013, 11:13

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ:

ΕΙΔΙΚΗ ΑΓΩΓΗ

ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ 13Α, 10680 ΑΘΗΝΑ

ΤΗΛ: 210-36.88.040, 2103688526
FAX: 210-36.88.057

E-MAIL: ahalazon@ecd.uoa.gr

Περισσότερες πληροφορίες εδώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://teaph-athens.forumgreek.com
eva_m
Νήπιο
Νήπιο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1 Ηλικία : 26

ΔημοσίευσηΘέμα: Εξετάσεις αγγλικών για το μεταπτυχιακό ειδικής αγωγής   Πεμ Ιουν 05 2014, 06:14

Καλησπέρα σας.. Επειδή έχω κλιθεί να δώσω εξετάσεις αγγλικών για το μεταπτυχιακό της ειδικής αγωγής του ΤΕΑΠΗ γνωρίζει κάποιος ή έχει ακούσει για τη δομή των εξετάσεων. Είναι πολλαπλής; Ανάπτυξης;Θα με βοηθούσατε πολύ αν μου δίνατε κάποια πληροφορία. Ευχαριστώ πολύ.
MGD
Νήπιο
Νήπιο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1 Ηλικία : 28

ΔημοσίευσηΘέμα: Προφορική συνέντευξη Π.Μ.Σ. Ειδικής Αγωγής   Τρι Ιουν 10 2014, 06:04

Καλησπέρα
Καθ' ότι καινούρια στο φορουμ ελπίζω να γράφω στη σωστή ενότητα.
Έχω καταθέσει το φάκελό μου για το μεταπτυχιακό της Ειδικής Αγωγής και θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος/α τι ρωτούν συνήθως στην προφορική συνέντευξη. Τι τους ενδιαφέρει να γνωρίζεις και θέλουν να έχεις διαβάσει κάποιο συγκεκριμένο βιβλίο;
Ευχαριστώ!
marrou
Νήπιο
Νήπιο

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 39 Ηλικία : 36

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδική Αγωγή   Τρι Ιουν 10 2014, 08:15

Με είχαν καλέσει πριν χρόνια στις εξετάσεις αυτές. Τότε μπαίναμε 4 ή 5 μαζί και το μόνο που ρωτούσαν είναι γιατί θέλουμε να κάνουμε το μεταπτυχιακό!!!!τώρα πώς επέλεξαν τελικά δεν ξέρω. Νομίζω πάντως πως η ίδια διαδικασία ακολουθείται εκεί χρόνια τώρα. Εγώ τελικά πέρασα με εξετάσεις γραπτές στο αντίστοιχο μεταπτυχιακό του ΠΤΔΕ. Καλή επιτυχία πάντως!!!!!!!
Χριστίνα
Ενήλικας
Ενήλικας

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 258 Ηλικία : 29

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ειδική Αγωγή   Τετ Ιουν 11 2014, 13:53

Όλες οι συνεντεύξεις των ΠΜΣ είναι πάνω κάτω οι ίδιες... Τι σπούδασες, γιατί διάλεξες αυτό το μεταπτυχιακό, τι άλλο πιστεύεις ότι θα τους έκανε να σε διαλέξουν κτλ κτλ. Λίγο πολύ πράγματα που επισυνάπτεις, με ένα extra personal touch.
http://cgi.di.uoa.gr/~std03188/

Ειδική Αγωγή
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΕΑΠΗ Αθηνών :: Πτυχιούχοι Νηπιαγωγοί :: Μεταπτυχιακά-
Μετάβαση σε: