ΤΕΑΠΗ Αθηνών
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Δωρεά βιβλίων από απόφοιτο

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nikol4
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1 Ηλικία : 44

Δωρεά βιβλίων από απόφοιτο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Δωρεά βιβλίων από απόφοιτο   Δωρεά βιβλίων από απόφοιτο Icon_minitimeΠαρ Μάης 11 2018, 18:51

Καλησπέρα σας !!!
Είμαι απόφοιτος 2002 και λόγω έλλειψης χώρου ,θα χαρίσω συγγράμματα από τα μαθήματα που παρακολούθησα.
Προφανώς καθηγητές έχουν αλλάξει αλλά ίσως κάποιος/α να αναζητά βιβλιογραφία για εργασίες ή κατατακτήριες ή πρόσθετη γνώση και ανάμεσα στα βιβλία που έχω να υπάρχει κάτι που ψάχνει .
Με μια γρήγορη ματιά καταλαβαίνω ότι το φόρουμ είναι ήσυχο αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει πλέον άλλη πλατφόρμα .Επομένως θα αναμένω κάποια απόκριση ενδιαφέροντος γιατί είναι αρκετά τα βιβλία οπότε η λίστα βιβλίων μην γίνει μάταια .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerko
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2 Ηλικία : 49

Δωρεά βιβλίων από απόφοιτο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωρεά βιβλίων από απόφοιτο   Δωρεά βιβλίων από απόφοιτο Icon_minitimeΠαρ Μάης 25 2018, 08:28

Καλησπέρα, εμένα θα με ενδιέφερε να δω τη λίστα των βιβλίων, μπήκα με κατατακτήριες και έχω χάσει αρκετά βιβλία που θα ήθελα να έχω στη βιβλιοθήκη μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sec1300217
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1 Ηλικία : 28

Δωρεά βιβλίων από απόφοιτο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωρεά βιβλίων από απόφοιτο   Δωρεά βιβλίων από απόφοιτο Icon_minitimeΔευ Ιουλ 02 2018, 14:44

καλησπέρα,
υπάρχουν βιβλια που τα ψαχνω γιατι δεν υπηρχαν στον ευδοξο.
θα ηθελες να μου στειλεις τη λιστα με τα βιβλια που θελεις να δωσεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aimiliamy
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1 Ηλικία : 29

Δωρεά βιβλίων από απόφοιτο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωρεά βιβλίων από απόφοιτο   Δωρεά βιβλίων από απόφοιτο Icon_minitimeΔευ Ιουλ 02 2018, 14:51

καλησπέρα ενδιαφέρομαι και εγώ για κάποια βιβλία
θα μπορούσες να μου στείλεις και έμενα την λίστα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marrou
Έφηβος
Έφηβος



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 42 Ηλικία : 43

Δωρεά βιβλίων από απόφοιτο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωρεά βιβλίων από απόφοιτο   Δωρεά βιβλίων από απόφοιτο Icon_minitimeΔευ Ιουλ 02 2018, 23:48

Θα με ενδιέφεραν κι εμένα κάποια βιβλία μιας που μπήκα με κατατακτήριες και μόλις τα τελευταία εξάμηνα μπόρεσα (με την αλλαγή του νόμου) να δηλώσω ορισμένα συγγράμματα.Αν μπορείς στείλε μου ποια είναι διαθέσιμα bye
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δωρεά βιβλίων από απόφοιτο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Προτάσεις βιβλίων -και όχι μόνο- για τους φοιτητές του ΤΕΑΠΗ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΕΑΠΗ Αθηνών :: Τμήμα Εκπαίδευσης & Αγωγής Στην Προσχολική Ηλικία Αθηνών :: Xρήσιμες πληροφορίες :: Συχνές απορίες φοιτητών-
Μετάβαση σε: