ΤΕΑΠΗ Αθηνών
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών

Πήγαινε κάτω 
+13
PenyPN
Maria_S
Meko
tsikoulismou
VickyPap
JoGBb
NewLife705
asimeniasfika
elenaki22
xariet
Irini
Βανέσσα
Admin
17 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
NewLife705
Νήπιο
Νήπιο
NewLife705


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 14 Ηλικία : 30

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 05 2011, 08:22

Καλά που με ενημέρωσες!Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asimeniasfika
Συντονιστής
asimeniasfika


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 466 Ηλικία : 32

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 05 2011, 08:35

Όσον αφορά τις δηλώσεις, να ξέρετε ότι υπάρχει ένα λογικό χρονικό διάστημα στην αρχή του εξαμήνου όπου παρακολουθείτε μαθήματα και βλέπετε αν σας αρέσουν, και αργότερα ξεκινάει η περίοδος δηλώσεων.

Όσον αφορά τα πάσο, κάντε την αίτηση κι όποτε την εγκρίνει η γραμματεία θα ειδοποιηθείτε με mail και με sms για να πάτε να το παραλάβετε. Λογικά όταν αρχίσει το εξάμηνο, η γραμματεία θα ασχοληθεί. Επομένως, εσείς είστε εντάξει αν ακολουθήσετε από τώρα τη διαδικασία. Και να αργήσετε όμως, μετά την αρχή του εξαμήνου, με το που θα κάνετε την αίτηση θα περιμένετε μόνο λίγες μέρες για να εγκριθεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 07 2011, 03:52

Να ρωτήσω κάτι; Οι φοιτητές έχουν e-mail που δίνεται από το πανεπιστήμιο; Γιατί κάτι δείχνει στα φυλλάδια που μας δώσανε για να γραφτούμε στο σύστημα, αλλά έχει τροποποιηθεί λίγο το site και δεν φαίνεται κάτι σχετικό πλέον...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JoGBb
Συντονιστής
JoGBb


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 122

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 07 2011, 06:18

Για βοήθησε με να καταλάβω καλύτερα...Τι εννοείς κάποιο email;;; σχετικά με την εγγραφή στο my studies;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asimeniasfika
Συντονιστής
asimeniasfika


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 466 Ηλικία : 32

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 07 2011, 06:38

Νομίζω ότι με την εγγραφή στο my-studies ισχύει και κάποιο e-mail της μορφής secxxxxxxx@uoa.gr, αλλά να σας πω την αλήθεια, αλίμονο κι αν ξέρω πώς μπαίνεις σε αυτό και σε τι χρησιμεύει εδώ και τρία χρόνια. Μη σας απασχολεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JoGBb
Συντονιστής
JoGBb


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 122

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 07 2011, 10:05

Ναι, αυτό πιστεύω κι εγώ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 07 2011, 13:25

Α, οκ, αφού δεν το χρησιμοποιείτε ούτε εσείς...
Απλά μια φίλη μου που πέρασε Γεωπονικό, το χρησιμοποιούν το e-mail, τους στέλνουν ανακοινώσεις, γιατί δεν πολυενημερώνουν το σάιτ της σχολής, και σκέφτηκα μήπως στέλνουν και σε εμάς τίποτα και δεν το έχω πάρει χαμπάρι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NewLife705
Νήπιο
Νήπιο
NewLife705


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 14 Ηλικία : 30

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 12 2011, 00:36

Τη Δευτέρα τι ώρα πρέπει να είμαστε εκεί;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 12 2011, 01:35

Αναλογα με το προγραμμα....Aς ελπισουμε οτι θα βγει συντομα για να ξερετε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
NewLife705
Νήπιο
Νήπιο
NewLife705


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 14 Ηλικία : 30

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 12 2011, 02:09

Α!Ευχαριστώ!Θα ανακοινωθεί και στο forum;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 12 2011, 04:13

Φυσικα και θα ανακοινωθει στο φορουμ. Μην ανησυχεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
NewLife705
Νήπιο
Νήπιο
NewLife705


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 14 Ηλικία : 30

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 12 2011, 09:40

Ώραια!!! thank you ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VickyPap
Νήπιο
Νήπιο
VickyPap


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 18 Ηλικία : 30

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 13 2011, 04:25

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΣΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ??
ΕΠΙΣΗΣ,ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΡΑΦΤΕΙ ΑΚΟΜΑ,ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΔΙΚΑΙΩΛΟΓΗΤΙΚΩΝ,ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ,ΕΤΣΙ?ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΟΛΑ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsikoulismou
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1 Ηλικία : 32

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 13 2011, 06:20

δηλωνεις μεχρι 8 μαθηματα.
βλεπεις ποσα υποχρεωτικα εχει το εξαμηνο που βρισκεσαι και μετα υπολογιζεις ποια μαθηματα επιλογης μπορεις και θελεις να παρεις.
γενικα, αν παιρνεις 6 μαθηματα σε καθε εξαμηνο και τα περνας η σχολη θα βγει σε 4 χρονια, ωστοσο καλο θα ειναι να παιρνεις παραπανω ωστε να μπορεις να αλλαξεις καποια αν δεν σε ικανοποιει ο βαθμος σου.
κανενα μαθημα δεν εχει υποχρεωτικη παρακολουθηση στο πρωτο εξαμηνο.
εσυ επιλεγεις σε ποιο θα πηγαινεις, απλα καλο ειναι να τα παρακολουθεις ολα.
η παρουσια φοιτητων που δεν ειναι εγγεγραμμενοι στο τμημα ειναι εφικτη!
ερχονται ακομη και παιδια για βολτα...
ή για παρεα σε αλλους φοιτητες που παρακολουθουν το μαθημα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xariet
Έφηβος
Έφηβος
xariet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 51

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 13 2011, 08:25

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ, ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΤΙ ΤΑ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ α'εξαμηνο ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ 8!ΑΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙΕρωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 585471081
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Βανέσσα
Έφηβος
Έφηβος
Βανέσσα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 57 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 13 2011, 09:48

εγω γιατί μετρησα 5 υποχρεωτικά? :/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 13 2011, 09:51

xariet έγραψε:
ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ, ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΤΙ ΤΑ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ α'εξαμηνο ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ 8!ΑΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙΕρωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 585471081
Δεν είναι 8, είναι 5 αν το επίθετό σου αρχίζει από Α μέχρι και Κ, ενώ έχεις 4 αν αρχίζει από Λ μέχρι και Ω. Αν δεις, όλα τα υποχρεωτικά γράφουν "Υποχρεωτικό", και μόνο ένα από αυτά δεν χωρίζεται σε δύο κλιμάκια, η "Εισαγωγή στις επιστήμες της αγωγής". Και μετά, τα υπόλοιπα του α' εξαμήνου είναι 5 μαθήματα επιλογής, που από αυτά διαλέγεις ανάλογα το πόσα Υποχρεωτικά έχεις, είτε 3 (Α-Κ), είτε 4 (Λ-Ω).
Ελπίζω να σε βοήθησα. Ό,τι θες, ρώτα! smile2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Βανέσσα
Έφηβος
Έφηβος
Βανέσσα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 57 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 13 2011, 10:04

δλδ τα παιδια που το επιθετο τους αρχιζει απο Λ-Ω δεν θα κανουν παιδικη λογοτεχνια?
δεν καταλαβαινω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 13 2011, 10:10

Βανέσσα έγραψε:
δλδ τα παιδια που το επιθετο τους αρχιζει απο Λ-Ω δεν θα κανουν παιδικη λογοτεχνια?
δεν καταλαβαινω...
Ναι, αυτό το μάθημα για όσους αρχίζουν από Λ-Ω εντάσσεται στο β' εξάμηνο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Βανέσσα
Έφηβος
Έφηβος
Βανέσσα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 57 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 13 2011, 10:16

αα...εγω θα το κανω φετος γιατι ειμαι απο Δ..αλλα δεν με πειραζει :-D
γενικα μου αρεσει πλυ το προγραμμα! εκτος της τριτης γιατι θελω να παρω το εισαγωγη στο κουκλοθεατρο και ετσι θα εχω απο τις 9 το πρωι μεχρι 9 το βραδυ συνεχομενα μαθημα:/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meko
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 13 Ηλικία : 33

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 13 2011, 10:20

Ξέρει κάποιος/α πως χωρίζονται οι ομάδες στο μάθημα ''παιδαγωγική της ένταξης I'' του ε' εξαμήνου?στο πράγραμμα χωρίζονται μόνο αλφαβητικά ενώ λέει και κάτι για πρώτη και δεύτερη ομάδα...είμαι στο Α-Λ αλλά να παω Δευτέρα ή Τρίτη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 13 2011, 10:25

Και εμείς φέτος θα το κάνουμε, απλά στο εαρινό εξάμηνο...
Ναι, και εγώ έχω την Τετάρτη από τις 9 το πρωί μέχρι τις 9 το βράδυ, γιατί θέλω να πάρω την Εισαγωγή στην Πληροφορική. Όμως ευτυχώς την Παρασκευή έχω κενό! Και ίσως και την Πέμπτη, αν δεν πάρω το μάθημα Θεωρίες μουσικής και κινητικής αγωγής.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meko
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 13 Ηλικία : 33

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 13 2011, 10:59

Να ρωτήσω και κάτι άλλο αν γνωρίζει κάποιος...τι γίνεται αν με την ενότητα της ξένης γλώσσας?στο πρώτο έτος δήλωσα το πτυχίο μου στη γραμματεία όπως είχε ζητηθεί και μου είπαν οτι θα έπρεπε να δηλώσω μόνο ''επιστημονική ορολογία και κείμενα 1 και 2''...πως συγκεντρώνονται όμως έτσι οι διδακτκές μονάδες της ενότητας αυτής?ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xariet
Έφηβος
Έφηβος
xariet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 51

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 13 2011, 23:00

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ!!ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΓΡΑΦΕΙ ΑΡΧΙΚΑ ΓΙΑ ΕΠΙΘΕΤΟ!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΙΡΙΝΑΚΙ ΦΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΟΥ!!Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 1170605714
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 14 2011, 03:58

Δεν κάνει τίποτα!! smile2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών
» Ερωτήσεις, απορίες...
» Ενημέρωση πρωτοετών 2014-2015
» Eγγραφές πρωτοετών 2012-2013
» Εκδήλωση υποδοχής και ενημέρωσης πρωτοετών φοιτητών και φοιτητριών του ΕΚΠΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΕΑΠΗ Αθηνών :: Τμήμα Εκπαίδευσης & Αγωγής Στην Προσχολική Ηλικία Αθηνών :: Βοήθεια προς τους πρωτοετείς φοιτητές-
Μετάβαση σε: