ΤΕΑΠΗ Αθηνών
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ερωτήσεις, απορίες...

Πήγαινε κάτω 
+34
strmcr
Μιχαλίτσα
dimichalari
BYRON21
dianeera
ioanna123
kathrin
kipadimi
Maria_S
snm
PenyPN
Elina.el
nastasia
zouzou
yetla
Emily
Hara
xariet
Margie
Irini
agge
anta
Δήμητρα
VickyPap
zina
Meko
dinast
kazani
mikro skoufaki
JoGBb
elenaki22
Magy22
asimeniasfika
Admin
38 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Meko
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 13 Ηλικία : 33

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις, απορίες...   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 24 2011, 23:55

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ''ΔΙΔΑΚΤΙΚΗ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ'' ΤΩΝ 6-9 ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις, απορίες...   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 25 2011, 07:07

Νομίζω πως θα γίνουν κανονικά τα μαθήματα... Κάποια ανακοίνωση πάντως δεν έχει βγει..!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kazani
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 35

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις, απορίες...   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 25 2011, 12:13

Θέλω να κάνω μία ερώτηση που αφορά το μάθημα της στατιστικής του κ. Γιαλαμά. Παρακολουθούσα το μάθημα (θεωρία και εργαστήριο) το εαρινό εξάμηνο που μας πέρασε. Επειδή κόπηκα τον Ιούνιο, ξαναέδωσα τον Σεπτέμβριο αλλά τα αποτελέσματα δεν έχουν βγει ακόμα. Κάποια στιγμή ο κ. Μάνεσης είχε πει ότι όσοι έχουν παρακολουθήσει το εργαστήριο δεν χρειάζεται αν κοπούν να το ξαναπαρακολουθήσουν, χωρίς όμως να είμαι σίγουρη. Έτσι εγώ δεν πήγα ακόμα να δηλώσω εργαστήριο μένοντας σε αυτό που είχε πει. Γνωρίζει κανείς με σιγουριά αν ισχύει κάτι τέτοιο; Και αν μας δεχτεί όσους μείναμε να δηλώσουμε έστω αργά εργαστήριο λόγω του ότι οι βαθμοί έχουν αργήσει να ανακοινωθούν; Ευχαριστώ πολύ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις, απορίες...   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 25 2011, 12:54

kazani έγραψε:
Θέλω να κάνω μία ερώτηση που αφορά το μάθημα της στατιστικής του κ. Γιαλαμά. Παρακολουθούσα το μάθημα (θεωρία και εργαστήριο) το εαρινό εξάμηνο που μας πέρασε. Επειδή κόπηκα τον Ιούνιο, ξαναέδωσα τον Σεπτέμβριο αλλά τα αποτελέσματα δεν έχουν βγει ακόμα. Κάποια στιγμή ο κ. Μάνεσης είχε πει ότι όσοι έχουν παρακολουθήσει το εργαστήριο δεν χρειάζεται αν κοπούν να το ξαναπαρακολουθήσουν, χωρίς όμως να είμαι σίγουρη. Έτσι εγώ δεν πήγα ακόμα να δηλώσω εργαστήριο μένοντας σε αυτό που είχε πει. Γνωρίζει κανείς με σιγουριά αν ισχύει κάτι τέτοιο; Και αν μας δεχτεί όσους μείναμε να δηλώσουμε έστω αργά εργαστήριο λόγω του ότι οι βαθμοί έχουν αργήσει να ανακοινωθούν; Ευχαριστώ πολύ!!

Aυτό που λες το θυμάμαι κ εγώ! Είχε πει ότι αν κοπούμε στο εργαστήριο, δεν είναι υποχρεωτικό να το παρακολουθούμε. Αν δεν έχουν βγει ακόμη τα αποτελέσματα, καλό θα ήταν να έστελνες ενα μειλ στον καθηγητή. Αν όμως έχεις κοπεί στο εργαστήριο, θα το δηλώσεις στο εαρινό εξάμηνο! Από όσο ξέρω... αλλά για να μη σε πάρω στον λαιμό μου, μήπως να ρωτούσες τον ίδιο?!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meko
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 13 Ηλικία : 33

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις, απορίες...   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 25 2011, 21:52

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Η ΟΧΙ..ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Κ ΤΩΡΑ Τ ΔΗΛΩΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΠΩΣ ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΤΗ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΣΤΟ ΠΕΡΣΙΝΟ ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ, ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ...ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΛΕΩ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kazani
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 35

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις, απορίες...   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 26 2011, 00:52

Σας ευχαριστώ πολύ και τις δύο για την ανταπόκριση!! Να είστε καλά!!! Να σε ρωτήσω κάτι Meko; Εσύ το παρακολουθείς τώρα επειδή πιστεύεις ότι κόπηκες ή έχουν βγει οι βαθμοί και δεν τους έχω δει εγώ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις, απορίες...   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 26 2011, 01:15

Θα σε παρακαλουσα meko να γραφεις με μικρους χαρακτηρες γιατι ειναι λιιιιγο κουραστικο και επειτα οταν γραφουμε στο ιντερνετ με κεφαλαια ειναι σα να φωναζουμε!

smile2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
Meko
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 13 Ηλικία : 33

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις, απορίες...   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 26 2011, 04:41

Οκ Admin κανένα πρόβλημα!
Και για ν'απαντήσω σ'εσένα kazani...δεν ξέρω για τους βαθμούς του Σεπτεμβρίου,απλά επειδή χθές νομίζω βγήκαν πολλά μαθήματα μαζί,τσέκαρέ το!μπορεί και να βγήκαν...εγώ δεν το έδωσα το Σεπτέμβη λόγω απεργιών, αυτό νόμιζα οτι ίσχυε και για σένα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
agge
Νήπιο
Νήπιο



Αριθμός μηνυμάτων : 3

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις, απορίες...   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 26 2011, 11:27

παιδιααα θα εχουμε σχολη αυριοοο??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις, απορίες...   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 26 2011, 13:01

Αυτό αναρωτιέμαι κι εγώ. Άκουσα ότι η αυριανή μέρα θεωρείται ημιαργία και γίνονται τα μαθήματα μόνο μέχρι τις 12. Θα ισχύσει για φέτος αυτό;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αποριες   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 26 2011, 13:18

Συνηθίζεται τετοια μέρα να είναι ημιαργία αλλά πραγματικά λόγω του ότι χάθηκαν πολλές ώρες με τις καταλήψεις και τις απεργίες, ίσως γίνουν τα μαθήματα και μετά τις 12. Είναι στη κρίση των καθηγητών πιστεύω! Μπορείτε να στείλετε ένα μειλ στους καθηγητές και να σας ενημερώσουν για να μη πηγαίνετε άδικα στη σχολή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Margie
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1 Ηλικία : 30

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 27/10/11   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 26 2011, 22:20

Gnwrizei kapoios an 9a ginoun kanonika ta ma9hmata shmeraa ??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις, απορίες...   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 26 2011, 23:33

Παραμονη της 28ης συνηθιζεται να γινονται μαθηματα μεχρι τις 12:00. Το αν θα γινουν τα υπολοιπα ειναι στην κριση των καθηγητων. Καποια ανακοινωση δεν υπαρχει οποτε δεν μπορουμε να πουμε σιγουρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
Meko
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 13 Ηλικία : 33

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις, απορίες...   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 27 2011, 00:24

Καλημέρα!Θέλω να ρωτήσω για το σημερινο εργαστήριο στατιστικής που γίνεται έκτακτα αντί της Δευτέρας!Θα γίνει, δεν θα γίνει; Προσπαθώ να στείλω mail στο Γιαλαμά αλλά αντιμετωπίζω τεχνικά προβλήματα. Αν ξέρει κάποιος μπορεί να το γράψει, σας παρακαλώ! Ευχαριστώ πολύ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xariet
Έφηβος
Έφηβος
xariet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 51

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις, απορίες...   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 27 2011, 00:45

Καλημερα!μηπως γνωριζει καποιος αν θα γινει το μαθημα Θεωριες μουσικης και κινητικης αγωγης 15-18?επειδη ειδα οτι γραψατε οτι συνηθως παραμονη 28ης γινονται μαθηματα μεχρι 12!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις, απορίες...   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 27 2011, 01:07

Σήμερα θα γίνουν όλα τα μαθήματα, εκτός από αυτά του κου Τσαφταρίδη. Αρα το μάθημα Θεωρίες μουσικής και κινητικής αγωγής δεν θα γίνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις, απορίες...   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 27 2011, 01:20

Σε ευχαριστουμε παρα πολυ Ειρηνακι για την ενημερωση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
xariet
Έφηβος
Έφηβος
xariet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 51

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις, απορίες...   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 27 2011, 01:21

Eυχαριστω πολυ για την ενημερωση:flower: :flower:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις, απορίες...   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 27 2011, 01:56

Τίποτα, κορίτσια!! eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meko
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 13 Ηλικία : 33

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις, απορίες...   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 27 2011, 02:14

Κι εγώ σ' ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kazani
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 35

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις, απορίες...   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 27 2011, 07:40

Meko έγραψε:
Οκ Admin κανένα πρόβλημα!
Και για ν'απαντήσω σ'εσένα kazani...δεν ξέρω για τους βαθμούς του Σεπτεμβρίου,απλά επειδή χθές νομίζω βγήκαν πολλά μαθήματα μαζί,τσέκαρέ το!μπορεί και να βγήκαν...εγώ δεν το έδωσα το Σεπτέμβη λόγω απεργιών, αυτό νόμιζα οτι ίσχυε και για σένα!

Το έδωσα το μάθημα. Κατάφερα να πάω γι΄αυτό είμαι σε τέτοιο μπέρδεμα γιατί μπορεί να το έχω περάσει, μπορεί και όχι. Οπότε αν γραφτώ και το έχω περάσει; Αυτή ήταν η απορία μου. Σε ευχαριστώ πολύ πάντως για την βοήθεια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hara
Νήπιο
Νήπιο



Αριθμός μηνυμάτων : 17

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: apories   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Νοε 07 2011, 03:27

γεια σας! φοιτω στο γ εξαμηνο και θα ηθελα να ρωτησω αν θα μπορουσα να διαλεξω μαθημα απο τη θεματικη εβδομαδα. Ξερω οτι ειναι υποχρεωτικο στο 3ο ετος αλλα δεν ξερω αν γινεται να παρω και τωρα (ως επιλογης) και να παρω και στο 3ο ετος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις, απορίες...   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Νοε 07 2011, 08:09

Hara έγραψε:
γεια σας! φοιτω στο γ εξαμηνο και θα ηθελα να ρωτησω αν θα μπορουσα να διαλεξω μαθημα απο τη θεματικη εβδομαδα. Ξερω οτι ειναι υποχρεωτικο στο 3ο ετος αλλα δεν ξερω αν γινεται να παρω και τωρα (ως επιλογης) και να παρω και στο 3ο ετος.

Γεια σου Χαρά!! Από όσο ξέρω δεν μπορείς να πάρεις κάποιο μάθημα από τη Θεματική Εβδομάδα, διότι τα μαθήματα αυτά διαρκούν μόνο για μία εβδομάδα και είναι περιορισμένος ο αριθμός των φοιτητών. Από την άλλη θα σου πρότεινα, να ρωτήσει στη γραμματεία για να σιγουρευτείς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Hara
Νήπιο
Νήπιο



Αριθμός μηνυμάτων : 17

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις, απορίες...   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Νοε 07 2011, 10:15

ωραια! ευχαριστω πολυ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: apories   Ερωτήσεις, απορίες... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Νοε 07 2011, 10:36

Δεν κάνει τίποτα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ερωτήσεις, απορίες...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών
» Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών
» Απορίες σχετικά με την ανακοίνωση των βαθμολογιών
» Απορίες σχετικά με μέσο όρο
» Απορίες σχετικά με την αλλαγή του Προγράμματος Σπουδών

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΕΑΠΗ Αθηνών :: Τμήμα Εκπαίδευσης & Αγωγής Στην Προσχολική Ηλικία Αθηνών :: Xρήσιμες πληροφορίες :: Συχνές απορίες φοιτητών-
Μετάβαση σε: