ΤΕΑΠΗ Αθηνών
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Αγαπημένος προορισμός...!?

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Αγαπημένος προορισμός...!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αγαπημένος προορισμός...!?   Αγαπημένος προορισμός...!? Icon_minitimeΤετ Σεπ 14 2011, 16:20

Όλοι μας έχουμε κάποιον αγαπημένο προορισμό...! Είτε έχει να κάνει με τα αγαπημένα μας πρόσωπα, είτε με το μέρος το οποίο επισκεπτόμαστε!! Περιμένω τις εμπειρίες σας...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asimeniasfika
Συντονιστής
asimeniasfika


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 466 Ηλικία : 32

Αγαπημένος προορισμός...!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένος προορισμός...!?   Αγαπημένος προορισμός...!? Icon_minitimeΠεμ Σεπ 15 2011, 03:03

Πάρνωνας Αρκαδίας! Εκεί έχω περάσει τα πιο όμορφα καλοκαίρια! Μέσα στη φύση, στο πράσινο, με ηρεμία, ό,τι πρέπει για να γεμίσεις τις μπαταρίες σου! Οι τολμηροί κάνουν και κάμπινγκ στην κορυφή του Πάρνωνα τον Αύγουστο, που έχει και πανσέληνο. Το μέρος βέβαια είναι πολύ δροσερό και η βαλίτσα μας πρέπει να περιέχει οπωσδήποτε ζακέτες και μακρυμάνικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Αγαπημένος προορισμός...!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένος προορισμός...!?   Αγαπημένος προορισμός...!? Icon_minitimeΠεμ Σεπ 15 2011, 04:13

asimeniasfika έγραψε:
Πάρνωνας Αρκαδίας! Εκεί έχω περάσει τα πιο όμορφα καλοκαίρια! Μέσα στη φύση, στο πράσινο, με ηρεμία, ό,τι πρέπει για να γεμίσεις τις μπαταρίες σου! Οι τολμηροί κάνουν και κάμπινγκ στην κορυφή του Πάρνωνα τον Αύγουστο, που έχει και πανσέληνο. Το μέρος βέβαια είναι πολύ δροσερό και η βαλίτσα μας πρέπει να περιέχει οπωσδήποτε ζακέτες και μακρυμάνικα.

Έχω ακούσει πολλά θετικά σχόλια για τον Πάρνωνα Αρκαδίας!! Και ειδικά η ιδέα του κάμπινγκ έχει πολύ ενδιαφέρον..!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JoGBb
Συντονιστής
JoGBb


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 122

Αγαπημένος προορισμός...!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αχχχχχχχ!!!! Σαντορίνη!!!!!   Αγαπημένος προορισμός...!? Icon_minitimeΚυρ Σεπ 18 2011, 16:31

Σαντορίνη. Εκεί πέρασα ένα από τα ομορφότερα καλοκαίρια της ζωής μου και σκοπεύω να περνάω κ τα επόμενα!!! Το μέρος δεν νομίζω ότι μπορεί να περιγραφεί με λόγια. Μυρίζει Ελλάδα παντού, όπου κι αν κοιτάξεις. όταν πρωτοαντίκρυσα τη θέα από τα Φηρά απλά δάκρυσα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Βανέσσα
Έφηβος
Έφηβος
Βανέσσα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 57 Ηλικία : 30

Αγαπημένος προορισμός...!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένος προορισμός...!?   Αγαπημένος προορισμός...!? Icon_minitimeΔευ Σεπ 19 2011, 05:35

Ναύπλιο! χειμωνα-καλοκαιρι! ειναι πολυ ομορφη και ρομαντικη πολη..
Επισης για καλοκαιρι ειναι τελεια και στα Γιαννενα (χειμωνα δεν εω παει-δεν ξερω)..αξιζει να κανετε μπανιο και στα κρυα νερα του Βοιδωματη και στις πηγες του Αραχθου!
α και Κρητη! ολη η Κρητη:-D
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Αγαπημένος προορισμός...!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένος προορισμός...!?   Αγαπημένος προορισμός...!? Icon_minitimeΔευ Σεπ 19 2011, 11:48

Ναυπλιο ε; Πολυ ρομαντικη πολη θα ελεγα. Την εχω συνδιασει με σχολικες εκδρομες!

Σαντορινη δεν εχω παει αλλα θα ηθελα πολυ να παω καποια στιγμη. Ειναι πολυ ξεχωρστο μερος με μοναδικα τοπια..

Εμενα παλι μου αρεσει η Ζακυνθος! Ειναι ενα υπεροχο νησι που συνδιαζει βουνο και θαλασσα, πολη και χωριο, διασκεδαση και ησυχια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
asimeniasfika
Συντονιστής
asimeniasfika


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 466 Ηλικία : 32

Αγαπημένος προορισμός...!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένος προορισμός...!?   Αγαπημένος προορισμός...!? Icon_minitimeΔευ Σεπ 19 2011, 11:52

Το Ναύπλιο κι εμένα μου θυμίζει σχολικές εκδρομές! Θυμάμαι που ήταν ένα μαγαζί που πουλούσε σκορδάκια και αμπούλες βρώμας, τα αγόρια της τάξης το είχαν κάνει χρυσό! Όποιος έχει ανέβει στο Παλαμίδι να σηκώσει το χέρι του!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Αγαπημένος προορισμός...!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένος προορισμός...!?   Αγαπημένος προορισμός...!? Icon_minitimeΔευ Σεπ 19 2011, 11:58

smiling smiling smiling
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
Βανέσσα
Έφηβος
Έφηβος
Βανέσσα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 57 Ηλικία : 30

Αγαπημένος προορισμός...!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένος προορισμός...!?   Αγαπημένος προορισμός...!? Icon_minitimeΔευ Σεπ 19 2011, 13:39

οντως νομιζω πως δεν υπαρχει παιδι που να μην εχει παει στο ναυπλιο σχολικη εκδρομη:-D
και εγω ανεβηκααα..και φετος:-D

α σαντορινη ειναι ενα απο τα (πολλα) νησια που δεν εχω παει αλλα θα ηθελα και εγω να επισκεφτω καποια στιγμη..του χρονου ισως:-)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JoGBb
Συντονιστής
JoGBb


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 122

Αγαπημένος προορισμός...!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένος προορισμός...!?   Αγαπημένος προορισμός...!? Icon_minitimeΔευ Σεπ 19 2011, 15:18

Συμφωνώ απόλυτα για το Ναύπλιο. Πολύ ωραία πόλη.
Αξίζει να την επισκεφτείτε τη Σαντορίνη, πιστέψτε με...απλά θα μαγευτείτε!!!!
Νομίζω ότι δεν θα άλλαζα με τίποτα την Ελλάδα μας ειδικά το καλοκαίρι!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 32

Αγαπημένος προορισμός...!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένος προορισμός...!?   Αγαπημένος προορισμός...!? Icon_minitimeΔευ Σεπ 19 2011, 15:51

Σε αυτο θα συμφωνησω... το καλοκαιρι ειναι πανεμορφα οπου κι αν πας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 32

Αγαπημένος προορισμός...!? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγαπημένος προορισμός...!?   Αγαπημένος προορισμός...!? Icon_minitimeΤρι Σεπ 20 2011, 02:12

Πραγματικά ζούμε σε έναν πολύ όμορφο τόπο!!
Για μένα η Σκιάθος και η Ζάκυνθος είναι από τα πιο ξεχωριστά μέρη που έχω πάει...! Οι παραλίες τους είναι φανταστικές!! Μακάρι να μου δωθεί η ευκαιρία να ξαναπάω...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αγαπημένος προορισμός...!?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΕΑΠΗ Αθηνών :: Το στέκι μας! :: Χαλαρή συζήτηση με τα μέλη-
Μετάβαση σε: