ΤΕΑΠΗ Αθηνών
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τα avatar μας!

Πήγαινε κάτω 
+3
Admin
Tsioy
asimeniasfika
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
asimeniasfika
Συντονιστής
asimeniasfika


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 466 Ηλικία : 32

Τα avatar μας! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τα avatar μας!   Τα avatar μας! Icon_minitimeΤετ Οκτ 05 2011, 08:37

Avatar είναι η εικονίτσα που βάζουμε στο προφίλ μας.

NewLife705, να πω ότι το σκυλάκι δίπλα στο πικ-απ πολύ το συμπάθησα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asimeniasfika
Συντονιστής
asimeniasfika


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 466 Ηλικία : 32

Τα avatar μας! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα avatar μας!   Τα avatar μας! Icon_minitimeΠαρ Νοε 18 2011, 13:10

Tsioy, βλέπω ήρθες με τέρμα τα γκάζια;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tsioy
Νήπιο
Νήπιο
Tsioy


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 10

Τα avatar μας! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα avatar μας!   Τα avatar μας! Icon_minitimeΠαρ Νοε 18 2011, 13:19

και έτσι θα φύγω
είμαι γκαζιάρης

βββζζζζιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιινννννννννν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Τα avatar μας! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα avatar μας!   Τα avatar μας! Icon_minitimeΠαρ Νοε 18 2011, 13:35

Σιγα ρεεεε! Θα μας σκοτωσεις!

Κοιτα να δεις, πιανουν ενα τιμονι και οποιον παρει ο χαρος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Τα avatar μας! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα avatar μας!   Τα avatar μας! Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04 2012, 15:34

Εμένα μου αρέσει πολύ το avatar της JoGBb!! Rihanna, σωστά;; eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JoGBb
Συντονιστής
JoGBb


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 122

Τα avatar μας! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα avatar μας!   Τα avatar μας! Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04 2012, 15:43

χαχα σ' ευχαριστώ πολύ Ειρήνη μου! ναι η rihanna είναι! Γενικά έχω ένα κόλλημα με τα κόκκινα μαλλιά και μου αρέσουν πολύ τα δικά της!!! και το γατάκι σου εσένα είναι μία γλύκα, μου θυμίζει την ξαδερφούλα μου που μου λέει να παίξουμε κρυφτό και κάθε φορά είναι η τελευταία φορά...και άντε πάλι από την αρχή μέχρι τελικής πτώσεως...και μου λέει έλα ενα λεπτάκι ακόμα...χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JoGBb
Συντονιστής
JoGBb


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 122

Τα avatar μας! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα avatar μας!   Τα avatar μας! Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04 2012, 15:51

Επίσης μου αρέσει πολύ και το avatar της "elenaki22"...μου θυμίζει λίγο τα μάτια της..είχα την ευκαιρία να την γνωρίσω τυχαία στη σχολή!!! dance
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Τα avatar μας! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα avatar μας!   Τα avatar μας! Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04 2012, 15:56

haha Αχου τη γλυκούλα!!!
Εγώ λατρεύω Rihanna!! tongue Και το μαλλί της σε αυτή τη φωτό είναι πολύ ωραίο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JoGBb
Συντονιστής
JoGBb


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 122

Τα avatar μας! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα avatar μας!   Τα avatar μας! Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04 2012, 15:58

Ναι άσε είναι η μικρότερη και την έχουμε κακομαθημένη κατάλαβες....χαχαχα
Ναι της πάει τρελά αυτό το μαλλί!! Κι εγώ το είχα απωθημένο το μαλλί το κόκκινο και δεν με άφηνε η μάνα μου μικρή να το κάνω...ε και το πήρα απόφαση τώρα πια και το έκανα!!! haha
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Τα avatar μας! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα avatar μας!   Τα avatar μας! Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04 2012, 16:04

smiling Οι μανάδες με τα μαλλιά, κλασικά!! sad face tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JoGBb
Συντονιστής
JoGBb


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 122

Τα avatar μας! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα avatar μας!   Τα avatar μας! Icon_minitimeΚυρ Μαρ 04 2012, 16:28

smiling smiling smiling
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 33

Τα avatar μας! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα avatar μας!   Τα avatar μας! Icon_minitimeΔευ Μαρ 05 2012, 06:45

Χα χα χα εγώ σε γνώρισααααα!!!! Σου πάει το κόκκινο οφείλω να ομολογήσω!!! Εγώ έβαλα αυτό το avatar γιατί μου αρέσουν πολύ αυτά τα χρώματα...!! Πάντα ήθελα να έχω πράσινα μάτια αλλά τα γονίδια δεν μου έκαναν τη χάρη!! tongue tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Angela Lympero
Έφηβος
Έφηβος
Angela Lympero


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 49 Ηλικία : 32

Τα avatar μας! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα avatar μας!   Τα avatar μας! Icon_minitimeΔευ Μαρ 05 2012, 10:39

Τα avatar όλων σας είναι πραγματικά υπέροχα και μου έκανε τρομερή εντύπωση την πρώτη μέρα που ήρθα στο forum! Εγώ προς το παρόν δε μπορώ να μιλήσω για το δικό μου γιατί δεν έχω καταλήξει ακόμα σε κάτι σταθερό και αλλάζω ανάλογα με τις διαθέσεις μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Τα avatar μας! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα avatar μας!   Τα avatar μας! Icon_minitimeΔευ Μαρ 05 2012, 10:44

Ευχαριστούμε!! Πάντως δεν είναι αναγκαίο να έχεις ένα και μοναδικό avatar! Κι εγώ το άλλαξα πρόσφατα και θα το ξαναλλάξω μελλοντικά!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Τα avatar μας! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα avatar μας!   Τα avatar μας! Icon_minitimeΔευ Μαρ 05 2012, 13:21

Εγώ έχω αλλάξει αβαταρ τουλάχιστον 5-6 φορές! smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
JoGBb
Συντονιστής
JoGBb


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 122

Τα avatar μας! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα avatar μας!   Τα avatar μας! Icon_minitimeΔευ Μαρ 05 2012, 14:17

χαχαχα Ελένη χωρίς να θέλω να σε γλείψω το λέω ειλικρινά έχεις φοβερά μάτια...είναι αυτό το μελί το φοβερό....εγώ σε γνώρισα από αυτά πάντως....χιχιχι
Σ' ευχαριστώ και για τα καλά σου λόγια!!!!! αν και δύσκολο χρώμα ρε παιδί μου, ξεθωριάζει εύκολα... smiling smiling
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Τα avatar μας! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα avatar μας!   Τα avatar μας! Icon_minitimeΔευ Μαρ 05 2012, 14:42

Ελένη, θα συμφωνήσω με την Ιωάννα!!... eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 33

Τα avatar μας! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα avatar μας!   Τα avatar μας! Icon_minitimeΠεμ Μαρ 08 2012, 07:06

Αχ κορίτσια σας ευχαριστώ τόοοοσο πολύ!!! Με κάνετε και κοκκινίζω!!! Χιιχιχιχιχιχιχιχιιχ!!! tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τα avatar μας!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΕΑΠΗ Αθηνών :: Το στέκι μας! :: Χαλαρή συζήτηση με τα μέλη-
Μετάβαση σε: