ΤΕΑΠΗ Αθηνών
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Καλωσόρισμα!

Πήγαινε κάτω 
+15
MystiqueArgie
nastasia
Irini
NewLife705
Βανέσσα
Tsioy
mikresno8eies
elpis
asimeniasfika
Magy22
mikriaderfoula
nantiaki
ινδιάνος μάγειρας
elenaki22
Admin
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Βανέσσα
Έφηβος
Έφηβος
Βανέσσα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 57 Ηλικία : 31

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 02 2011, 14:50

μια χαρά! εγω αθήνα μενω..καταγωγη ομως έχω απο ναύπλιο και άρτα:-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 02 2011, 16:03

Αα πολύ ωραία!! Από εδώ και πέρα και εσύ φοιτήτρια!! Όχι μαθήτρια, όχι άλλο σχολείο, όχι πανελλαδικές!! χαχα! έτσι ήμουν όταν τελείωσα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 02 2011, 21:23

Κι εγώ από Φθιώτιδα είμαι. Από το χωριό της ελένης μιας και είμαστε αδερφούλες δίδυμες. yes

Bανέσσα απ' ό,τι είδα, έχουμε και οι τρεις την ίδια μέρα γενέθλια. 22 Απριλίου ε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
Βανέσσα
Έφηβος
Έφηβος
Βανέσσα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 57 Ηλικία : 31

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 03 2011, 02:48

αλήθεια δίδυμες αδερφές?οπότε ειχατε η μια την αλλη οταν πρωτοηρθατε αθηνα;-)
ναι 22 απριλιου και εγώ!κοιτα σύμπτωση:-P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 03 2011, 02:51

Nαι διδυμάκια είμαστε. Εκείνη στο ΤΕΑΠΗ και εγω στο πτδε. Είμαστε μαζί εδώ και 20 χρόνια!
Και δεν είχαμε μόνο η μία την άλλη όταν ήρθαμε Αθήνα αλλά και μία άλλη αδερφή πτυχιούχο νηπιαγωγό. Έξι χρόνια μεγαλύτερη οπότε καταλαβαίνεις πως η προσαρμογή δεν ήταν θέμα για εμάς.

Και επειδή δεν υπήρε και ένα φόρουμ για το ΤΕΑΠΗ, έφτιαξα ένα με την βοήθεια των αδερφών μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
Βανέσσα
Έφηβος
Έφηβος
Βανέσσα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 57 Ηλικία : 31

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 03 2011, 03:38

φανταζομαι οτι δεν θα ειχατε προβλημα..θα την ειχατε ηδη μαθει την αθηνα:-P
εγω εχω εναν αδερφο στην ηλικία σας..σπουδαζει στο ιστορικο εδω στην αθηνα και αυτος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 03 2011, 03:40

Εκπαιδευτικοί όλοι ε; και εμείς και τα αδέρφια μας! smiling

Έχεις πάει καθόλου στην σχολή; Έχεις δει το τέλειο κτίριο μας;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
Βανέσσα
Έφηβος
Έφηβος
Βανέσσα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 57 Ηλικία : 31

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 03 2011, 03:44

χαχα οντως!
δεν το εχω δει ακομα! α και δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα:-P
τωρα με τις εγγραφες θα το δω κιολας..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 03 2011, 03:50

ναι, είναι πολύ πολύ άσχημο! συγκριτικά με άλλα πανεπιστήμια μεγάλα της πρωτεύουσας και όχι μόνο.
να δούμε, πότε θα εγγραφείτε κι εσείς οι καινούριοι...έχεις ακούσει κάτι;

Α, εδώ θέλω να πω πως στο φόρουμ τις ανακοινώσεις και οτιδήποτε άλλο θεωρείτε χρήσιμο μπορούν όλα τα μέλη να τις ανεβάζουν. Αν πχ μάθεις πότε ξεκινούν οι εγγραφές μπορείς να πας και να το γράψεις στο θέμα με τις ανακοινώσεις. Δεν υπάρχει κανένας περιορισμός. Η αξιόπιστη αλλά και έγκαιρη ενημέρωση θα βοηθήσει πολλούς φοιτητές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
NewLife705
Νήπιο
Νήπιο
NewLife705


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 14 Ηλικία : 30

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 03 2011, 04:15

Admin έγραψε:
Καλώς την! Συγχαρητήρια και σε σένα Άννα για την επιτυχία σου!

Πείτε μας λίγα πράγματα για εσάς...
Εδώ στο φόρουμ επιδιώκουμε να γίουμε μία μεγάλη παρέα που θα βοηθάμε ο ένας τον άλλον.


Σας ευχαριστώ και τις δύο!!!Εγώ είμαι απ' τη Μήλο...
Το φόρουμ είναι φοβερο!!!Συγχαρητήρια!
Προβλέπεται να περασω αρκετές ώρες εδω μέσα αυτόν το χειμώνα.....:)
Μια ερωτηση!:Πότε περιπου αρχιζουν τα μαθήματα????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Βανέσσα
Έφηβος
Έφηβος
Βανέσσα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 57 Ηλικία : 31

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 03 2011, 04:23

από τη Μηλο??εγω δεν εχω παει ποτε αλλα εχω ακουσει τα πιο ομορφα λογια για αυτο το νησι:-)
σχετικα με τις εγγραφες εχει βγαλει ανακοινωση το υπουργειο παιδειας οτι θα γινουν 12-30 σεπτεμβριου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NewLife705
Νήπιο
Νήπιο
NewLife705


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 14 Ηλικία : 30

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 03 2011, 04:30

Βανέσσα έγραψε:
από τη Μηλο??εγω δεν εχω παει ποτε αλλα εχω ακουσει τα πιο ομορφα λογια για αυτο το νησι:-)
σχετικα με τις εγγραφες εχει βγαλει ανακοινωση το υπουργειο παιδειας οτι θα γινουν 12-30 σεπτεμβριου!
Είναι όμορφο το νησάκι μας!Να έρθεις αν βρεις ευκαιρία!!Ειναι βέβαια ενας τοπος που ζοντανεύει μονο τα καλοκαίρια...
Α!Ευχαριστω!....Θα παω να γραφτώ γυρω στις 20...
(Ασχετο!Για να ποστάρω κάτι χωρίς να το εξαρτήσω απο κάπου ως απαντηση τι πατάω;;;)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 03 2011, 04:36

Από την Μήλο??!! Πολύ ωραία!!! Σ' ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια!! Εμείς αυτό που θέλουμε είναι να βοηθήσουμε όσο μπορούμε σε θέμματα σχετικά με τη σχολή μας και φυσικά να αποκτήσουμε και εμέις ως νηπιαγωγοί έναν χώρο, στον οποίο θα μπορούμε να τα λέμε...! Έστω και διαδικτυακά!! Τα μαθήματα γλυκιά μου δυστυχώς δεν γνωρίζουμε ακόμη πότε θα ξεκινήσουν γιατί με όλο αυτο τον αναβρασμό που επικρατεί τις τελευταίες ημέρες, πραγματικά όλα είναι στον αέρα!
Τώρα έχει αναβληθεί η εξεταστική μέχρι τις 9 του σεπτέμβρη αλλά και πάλι τίποτα δεν είναι σίγουρο! Πολλά ακούγονται! Συνήθως όμως, τα μαθήματα ξεκινούν την πρώτη εβδομάδα του Οκτώβρη!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την elenaki22 στις Σαβ Σεπ 03 2011, 04:39, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 03 2011, 04:39

NewLife705 έγραψε:
Βανέσσα έγραψε:
από τη Μηλο??εγω δεν εχω παει ποτε αλλα εχω ακουσει τα πιο ομορφα λογια για αυτο το νησι:-)
σχετικα με τις εγγραφες εχει βγαλει ανακοινωση το υπουργειο παιδειας οτι θα γινουν 12-30 σεπτεμβριου!
Είναι όμορφο το νησάκι μας!Να έρθεις αν βρεις ευκαιρία!!Ειναι βέβαια ενας τοπος που ζοντανεύει μονο τα καλοκαίρια...
Α!Ευχαριστω!....Θα παω να γραφτώ γυρω στις 20...
(Ασχετο!Για να ποστάρω κάτι χωρίς να το εξαρτήσω απο κάπου ως απαντηση τι πατάω;;;)

Θα κατεβαίνεις κάτω κάτω αριστερά όταν τελειώνουν οι απαντήσεις, στο σημείο που λέει post reply!! Το πατάς και γράφεις!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 03 2011, 13:33

Εγώ μένω μόνιμα Αθήνα, αλλά έχω καταγωγή από τη Φολέγανδρο!

Πήγα σήμερα να δω πού ακριβώς βρίσκεται η σχολή μας, εντάξει, τα βρήκα τα κτήρια... Τι καινούρια και καλοδιατηρημένα!!! :Ρ Εντάξει, μου το είχε πει η μαμά της κολλητής μου, που είναι νηπιαγωγός, πως τα κτήρια δεν είναι και ό,τι καλύτερο... Δηλαδή, και μέσα βρίσκονται σε ανάλογη κατάσταση;..

Πράγματι οι εγγραφές θα είναι 12-30 Σεπτέμβρη, όπως έχει πει το Υπουργείο, αλλά δεν υπάρχει περίπτωση η γραμματεία να βγάλει πιο συγκεκριμένες ημερομηνίες; Εννοώ όπως πέρυσι, π.χ., που είχαν δώσει 2 μέρες, τις 21/9 για τα επίθετα Α-Λ και 23/9 για τους Μ-Ω, αν δεν κάνω λάθος.

Ακόμα, θα ήθελα να ρωτήσω αν στη σχολή μας είναι έντονο το φαινόμενο των κομματικών παρατάξεων.

Αυτά προς το παρόν! Όπως είπε και η Άννα, προβλέπω ότι θα περάσω αρκετές ώρες στο φόρουμ μας!! :D
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 04 2011, 00:07

Φολέγανδρο;; Τι τελειο νησι και πόσο μακρινό! Πολλές νησιωτοπούλες έχει το φόρουμ μας.

Όσο για την σχολή, ναι είναι σε άσχημη κατάσταση. Εντάξει, μέσα δεν είναι και άθλιο αλλά θα μπορούσε να ήταν πολύ καλύτερο. Στο κτιριακό πιο πολύ μας απασχολεί η έλλειψη κλιματισμού και θέρμανσης παρά αν οι τοίχοι είναι βαμμένοι άσπροι ή μπεζ.

Για πιο ακριβή ημερομηνία εγγραφής θα υπάρξει άλλη ανακοίνωση. Δεν είναι στάνταρ αυτό. Κάποιες χρονιές έβγαζαν νέεςημερομηνίες κάποιες όχι.

Τώρα, για το αν υπάρχει έντονο παραταξιακό ενδιαφέρον θα έλεγα πως η παρουσία τους είναι αισθητή αλλά σίγουρα δεν θασε τρελαίνουν. Πιο έντονα είναι τα πράγματα στο παιδαγωγικό. Με το που μπαίνεις υπάρχουν τραπεζάκια για κάθε παράταξη ξεχωριστά. Σίγουρα θα σας πιάσουν την κουβέντα...

Χαιρόμαστε πολύ που σας αρέσει το φόρουμ. Στο χερι μας είναι να το κάνουμε ακόμα καλύτερο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 04 2011, 03:04

Admin έγραψε:
Φολέγανδρο;; Τι τελειο νησι και πόσο μακρινό! Πολλές νησιωτοπούλες έχει το φόρουμ μας.

Όσο για την σχολή, ναι είναι σε άσχημη κατάσταση. Εντάξει, μέσα δεν είναι και άθλιο αλλά θα μπορούσε να ήταν πολύ καλύτερο. Στο κτιριακό πιο πολύ μας απασχολεί η έλλειψη κλιματισμού και θέρμανσης παρά αν οι τοίχοι είναι βαμμένοι άσπροι ή μπεζ.

Για πιο ακριβή ημερομηνία εγγραφής θα υπάρξει άλλη ανακοίνωση. Δεν είναι στάνταρ αυτό. Κάποιες χρονιές έβγαζαν νέεςημερομηνίες κάποιες όχι.

Τώρα, για το αν υπάρχει έντονο παραταξιακό ενδιαφέρον θα έλεγα πως η παρουσία τους είναι αισθητή αλλά σίγουρα δεν θασε τρελαίνουν. Πιο έντονα είναι τα πράγματα στο παιδαγωγικό. Με το που μπαίνεις υπάρχουν τραπεζάκια για κάθε παράταξη ξεχωριστά. Σίγουρα θα σας πιάσουν την κουβέντα...

Χαιρόμαστε πολύ που σας αρέσει το φόρουμ. Στο χερι μας είναι να το κάνουμε ακόμα καλύτερο!

Έλλειψη κλιματισμού και θέρμανσης;.. Έκτακτα... thinking

Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες! Το Νηπιαγωγών και το Παιδαγωγικό συστεγάζονται;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 04 2011, 03:27

Nαι συστεγαζονται και το θεμα κυριως του κλιματισμου ειναι εντονο στην εξεταστικη του ιουνιου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 04 2011, 03:38

Admin έγραψε:
Nαι συστεγαζονται και το θεμα κυριως του κλιματισμου ειναι εντονο στην εξεταστικη του ιουνιου!
Μπορώ να το φανταστώ... Έχω και θέμα με τη ζέστη... :/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 04 2011, 04:54

Πράγματι, οι εγκαταστάσεις της σχολής δεν είναι καθόλου καλές! Εδώ και πολλάααα χρόνια λένε ότι θα αναπαλαιώσουν το κτίριο και τη σχολή θα τη μεταφέρουν αλλού αλλά τίποτα δεν γίνεται..!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NewLife705
Νήπιο
Νήπιο
NewLife705


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 14 Ηλικία : 30

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 04 2011, 08:27

Για το κρύο να πάρουμε μια θερμοφόρα ο καθενας!...και για τη ζέστη κατι καπελάκια που διαφημίζονταν παλια με ένα ανεμιστηράκι!...(Μη μου πεις οτι στάζει και η στεγη!):-\ :-Ρ
Αλλα εντάξει...για να έχετε αντέξει τοσο καιρό εσείς οι πιο παλιές θα τα καταφέρουμε κι εμείς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 04 2011, 09:31

NewLife705 έγραψε:
Για το κρύο να πάρουμε μια θερμοφόρα ο καθενας!...και για τη ζέστη κατι καπελάκια που διαφημίζονταν παλια με ένα ανεμιστηράκι!...(Μη μου πεις οτι στάζει και η στεγη!):-\ :-Ρ
Αλλα εντάξει...για να έχετε αντέξει τοσο καιρό εσείς οι πιο παλιές θα τα καταφέρουμε κι εμείς!

Χαχα!! Μου αρέσει πολύ ο τρόπος που σκέφτεσαι Άννα!! Ευτυχώς τα πράγματα δεν είναι τόσο ακραία αλλά κάποια θεματάκια με το κρύο και την ζέστη έχουμε!! Πάντως τον χειμώνα που μας πέρασε, δεν κρυώσαμε γιατί κάποιες αίθουσες είχαν θέρμανση!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 04 2011, 09:56

smiling smiling smiling
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
asimeniasfika
Συντονιστής
asimeniasfika


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 466 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Σεπ 05 2011, 13:08

Να καλωσορίσω κι εγώ όλα τα πρωτοετάκια και ιδίως αυτά που θα ανέβουν από επαρχία. Η προσαρμογή στη φοιτητική ζωή ίσως να μην είναι τόσο εύκολη στην αρχή, αλλά μια και έγιναν πάλι μαντάρα τα πράγματα και θα αργήσει να αρχίσει η σχολή χαρείτε όσο μπορείτε τις τελευταίες μέρες της προ-φοιτητικής εποχής και όταν με το καλό ξεκινήσετε να έχετε αποβάλλει κάθε άγχος. Τι κι αν κρυώνουμε, τι κι αν σκάμε, η σχολή όπου περάσατε είναι μια υπέροχη σχολή. Τουλάχιστον από θέμα γραμματείας το ΤΕΑΠΗ είναι μια χαρά.

Με αγάπη, μια συνάδελφος του ΠΤΔΕ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Σεπ 05 2011, 13:22

Συνάδελφε!!! Το σχόλιο για την γραμματεία είναι πολύ εύστοχο. :)):

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
 
Καλωσόρισμα!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΕΑΠΗ Αθηνών :: Το στέκι μας! :: Χαλαρή συζήτηση με τα μέλη-
Μετάβαση σε: