ΤΕΑΠΗ Αθηνών
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Καλωσόρισμα!

Πήγαινε κάτω 
+15
MystiqueArgie
nastasia
Irini
NewLife705
Βανέσσα
Tsioy
mikresno8eies
elpis
asimeniasfika
Magy22
mikriaderfoula
nantiaki
ινδιάνος μάγειρας
elenaki22
Admin
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Οκτ 25 2011, 10:43

Καλώς ήρθες Αναστασία!!! :cheers:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MystiqueArgie
Νήπιο
Νήπιο
MystiqueArgie


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 9 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Οκτ 25 2011, 14:45

Καλησπέρα, με λένε Αργυρώ, είμαι 19 χρονών και είμαι στο 2ο έτος της υπέροχης, μοναδικής και ανεπανάληπτης σχολής μας :D Το να γίνω Νηπιαγωγός δεν ήταν πάντα μέσα στα ''σχέδια,'' το αποφάσισα ωστόσο οριστικά γύρω στα 15 με 16 και χαίρομαι, γιατί έκανα τελικά την σωστή επιλογή ;) Μου αρέσουν τα μαθήματα που διδάσκονται στην σχολή και τα βρίσκω ενδιαφέροντα αν και μερικές φορές βαριέμαιαιαι και είμαι πάντα πρόθυμη για να μάθω καινούρια πράγματα smile2

Αυτά τα ολίγα από μένα. Περισσότερα αναμένονται στα topics του forum : smile2:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Οκτ 25 2011, 14:56

Bρε, βρε καλως την! Γεια σου Αργυρω! Μπηκες στο φορουμ με διαθεση και μου αρεσει πολυ!
Ειμαι η Χριστινα και ομολογω πως ολοι βαριομαστε λιιιιγο καποια μαθηματα... smile2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
MystiqueArgie
Νήπιο
Νήπιο
MystiqueArgie


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 9 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Οκτ 25 2011, 15:02

thank you Είναι που μου αρέσει το forum μας και μου το βγάζει αυθόρμητα thumbs uo

Χάρηκα :) Δεν ξέρω, αλλά εγώ έχω ένα θέμα με τα πρωινά. Βάλε μου όσα απογευματινά θες, αλλά είναι λίγο βαρύ να κάνω Ψυχολογία και Κοινωνιολογία (λέμε τώρα) με την τσίμπλα στο μάτι angry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Οκτ 26 2011, 01:14

Ποιος δεν εχει θεμα με το πρωινο ξυνπνημα αραγε;;; Απλα εγω συμβιβαζομαι γιατι μετα ξερω πως θα εχω ολο μου το απογευμα ελευθερο για να κανω ο,τι θελω...Ειναι ωραια αυτη η αισθηση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
MystiqueArgie
Νήπιο
Νήπιο
MystiqueArgie


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 9 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Οκτ 26 2011, 15:22

Πίστεψέ με, γνωρίζω άτομα που δεν έχουν κανένα απολύτως πρόβλημα :P Αλλά έχεις δίκιο σε αυτό: μετά έχεις όλο το απόγευμα ελεύθερο ;)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Οκτ 26 2011, 23:28

Nαι κι εγω ξερω πολλους που προτιμουν το απογευματινο!
Απλα αν ειναι το πρωι να κοιμασαι και το απογευμα να εισαι σχολη μου φαινεται πως δεν εχεις χρονο να κανεις πολλα πραγματα. να τονισω πως αυτο ισχυει για εκεινους που παρακολουθουν καθε μερα τα μαθηματα της σχολης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιαν 10 2012, 11:06

Καλως ηρθες panatha στο φορουμ!

Σε υμπαθησα και μονο απο το ψευδωνυμο σου...χαχα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μαρ 05 2012, 13:26

Καινούρια μέληηηηηη;
Για πείτε κανά λογάκι κι εδώ.....

Καλώς ήρθατε στο φόρουμ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
Angela Lympero
Έφηβος
Έφηβος
Angela Lympero


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 49 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μαρ 05 2012, 14:26

hug
Καλώς σας βρήκαμε!
Τέλειο το forum!
Eύχομαι η παρέα να συνεχίσει να μεγαλώνει :)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μαρ 05 2012, 14:28

Στο χερι μας ειναι. Οποια θελει και εχει την καλη διαθεση ας βοηθησει στην προωθηση του!

Αγγελικη; Τρίτο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
Angela Lympero
Έφηβος
Έφηβος
Angela Lympero


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 49 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Μαρ 06 2012, 12:07

Ναι τρίτο... Ακόμα δεν το χω συνειδητοποιήσει!!
think

(σήμερα στη σχολή έβαλα μπροστά τη διαφήμιση του φόρουμ στους γνωστούς :) )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Angela Lympero
Έφηβος
Έφηβος
Angela Lympero


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 49 Ηλικία : 32

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Μαρ 06 2012, 12:11

Admin έγραψε:
Nαι κι εγω ξερω πολλους που προτιμουν το απογευματινο!
Απλα αν ειναι το πρωι να κοιμασαι και το απογευμα να εισαι σχολη μου φαινεται πως δεν εχεις χρονο να κανεις πολλα πραγματα. να τονισω πως αυτο ισχυει για εκεινους που παρακολουθουν καθε μερα τα μαθηματα της σχολης.

Μέχρι το προηγούμενο εξάμηνο δούλευα και ερχόμουν μετά κατευθείαν σχολή και ήταν μια τρομερά βασανιστική καθημερινότητα... Αλλά συμφωνώ απόλυτα γιατί άμα έχεις μάθημα μέχρι τ' απόγευμα χάνεται όλη η μέρα! Και τώρα που θ' αρχίσουν (ελπίζω) κι οι λιακάδες θα ναι τέλεια και το πρωι dance
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Μαρ 06 2012, 12:27

Ειναι αλλιως το πρωι! Κουραστικο βεβαια να ξυπνας στις 8 αλλα ειναι καλυτερα νομιζω γιατι εχεις χροοοονο το απογευμα να κανεις οτι θες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
ελενη
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 6 Ηλικία : 36

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 09 2012, 23:14

χαιρετω ολη την παρεα του τεαπη! ειμαι η ελενη,24 ετων και θα φοιτησω φετος στο πρωτο ετος του τεαπη για το δευτερο μου πτυχιο!το φορουμ μου φαινεται απο τωρα φοβερα χρησιμο καθως εργαζομαι παραλληλα οποτε θα μπορω να ενημερωνομαι-ρωταω κτλ. αντε καλη αρχη σε ολους τους πρωτοετεις και καλη συνεχεια στους υπολοιπους. cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Σεπ 10 2012, 00:33

Καλώς μας ήρθες Ελένη και καλή αρχή σου εύχομαι! Χαρά μας να σε βοηθήσουμε όπου μπορούμε!
welcome welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
chocoholic1989
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 6 Ηλικία : 35

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καλησπέρα..μια μικρή βοήθεια με βιβλία??   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 14 2012, 04:58

καλησπέρα...τελείωσα φπψ και όνειρό μου από μικρή είναι να γίνω νηπιαγωγός..έτσι αποφάσισα να κάνω 2ο πτυχίο στη σχολή σας-ελπίζω αν και ξέρω πόσο δύσκολο είναι με τις κατατακτήριες..όποιος έχει τα βιβλία που χρειάζονται για τις κατατακτήριες να τα φωτοτυπίσω θα του ήμουν ευγνώμων!ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 14 2012, 06:42

Καλώς ήρθες! Γράψε το κι εδώ https://teaph-athens.forumgreek.com/t85-topic για να είναι στο κατάλληλο θέμα...Και καλύτερα γράψε για ποια μαθήματα θέλεις βιβλία....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
ioanna123
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 29 Ηλικία : 29

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καλως σας βρηκα..   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 04 2012, 08:32

καλησπερα, καλησπερα κι απο μενα.... πρωτοετης και τολμω να ομολογησω πολυ ψαρωμενη.. εαν καποιος δει το μηνυμα μου και προσφερεται να με βοηθησει σε καποιες ερωτησεις που εχω θα το εκτιμουσα!!! φιλακια!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 04 2012, 08:51

welcome

Για ο,τι χρειαστεις μπορεις να μας ρωτησεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
ioanna123
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 29 Ηλικία : 29

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ...   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 04 2012, 09:08

θα ηθελα να μαθω για την δευτερα.. τι ωρα να παω; τι μαθημα εχω; εχω μπερδευτει με το προγραμμα σπουδων και δεν ξερω ποια μαθηματα θα εχω στο α' εξαμηνο... θα ηθελα καποια/ος που ειναι στο τμημα του ε.α.π.η να με κατατοπισει ή οποιοσδηποτε αλλος.. εχω χαθει........:(
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 04 2012, 12:34

Πες μου από τι γράμμα αρχίζει το επίθετό σου, και θα σου πω όλα τα υποχρεωτικά που έχεις και πότε, καθώς και τα μαθήματα επιλογής που μπορείς να πάρεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioanna123
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 29 Ηλικία : 29

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ..   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 05 2012, 03:56

Λοιπον Ειρηνη απ'οτι ειδες λεγομαι Ιωαννα και το επωνυμο μου αρχιζει απο Ζ (απο το Ζάνου αν το θελεις ολοκληρο) .. περιμενω με αγωνια να μου πεις αν υπαρχει κατι που δεν μου εχετε ηδη πει στην αλλη συζητηση... Ευχαριστω :) :)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα!   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 05 2012, 05:50

Λοιπόν, τσέκαρε αν τα έχεις βρει σωστά:

ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ
Δευτέρα
9-11:
101.Εισαγωγή στις επιστήμες της αγωγής Ι /Τσάφος /ΓΔ /υπ α'
Τρίτη
9-11:
202.Ανάπτυξη του παιδιού Ι /Παπαδοπούλου /ΓΑ /υπ α' Α-Κ
11-13: 127.Εισαγωγή στις επιστήμες της αγωγής ΙΙ /Τσάφος /ΓΑ /υπ α'
13-15: 301.Εισαγωγή στην Κοινωνιολογία Λεοντσίνη ΓΑ, υπ α' Α-Κ
Τετάρτη
17-19:
508.Εισαγωγή στις Βιολογικές Επιστήμες Ι /Αθανασίου ΓΑ /υπ α'
Παρασκευή
11-13:
704.Εισαγωγή στην παιδική λογοτεχνία /Γιαννικοπούλου /ΓΑ /υπ α' Α-Κ

Και από ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ μπορείς να διαλέξεις μέχρι και 2 από τα εξής:
Δευτέρα
11-13:
514.Βασικές έννοιες μαθηματικών /Χασάπης /ΓΑ /α'
ή 615.Σύγχρονες μέθοδοι διδασκαλίας με την αξιοποίηση του δράματος και του θεάτρου /Τζαμαργιάς /Υ3 /α'
Τρίτη
15-17:
610.Ιστορία των εικαστικών τεχνών /Κούβου /ΓΔ /α'
ή 611.Εισαγωγή στο κουκλοθέατρο /Παρούση /Υ3 /α' Α-Κ
Τετάρτη
15-17:
215. Ψυχολογία της εκπαίδευσης /Μαλικιώση /ΓΑ /α΄
Παρασκευή
13-15:
718.Παιδική λογοτεχνία: θεωρητικές προσεγγίσεις /Γιαννικοπούλου /Ιμβριώτη /α' Α-Κ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioanna123
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 29 Ηλικία : 29

Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: :)   Καλωσόρισμα! - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 05 2012, 08:16

Ειρηνη μου σε ευχαριστω πολυ!!! Εκτιμω πολυ την βοηθεια σας! μπορω να ρωτησω και κατι για το πασο που ξεκινησα να κανω αλλα καπου αντιμετωπιζω ενα προβλημα;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλωσόρισμα!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΕΑΠΗ Αθηνών :: Το στέκι μας! :: Χαλαρή συζήτηση με τα μέλη-
Μετάβαση σε: