ΤΕΑΠΗ Αθηνών
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών

Πήγαινε κάτω 
+13
PenyPN
Maria_S
Meko
tsikoulismou
VickyPap
JoGBb
NewLife705
asimeniasfika
elenaki22
xariet
Irini
Βανέσσα
Admin
17 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
VickyPap
Νήπιο
Νήπιο
VickyPap


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 18 Ηλικία : 30

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 15 2011, 05:27

Εχω προβλημα μαλλον και δεν ξερω πώς να το λυσω!!
Ειμαι στην κατηγορια των τριτεκνων και για αυτον τον λογο η εγγραφη μου εγινε πριν περιπου μια βδομαδα...Μας ειπα να κανουμε καποια βηματα διαδικτυακως για να παρουμε καποιους κωδικους που χρειαζονται για το πασο,τη δηλωση μαθηματων κ.τ.λ.Το θεμα ειναι οτι εμενα η αιτηση μου για ενεργοποιηση του λογαριασμου δεν εχει γινει ακομα δεκτη,παρολο που εχουν περασει πανω απο 4 εργασιμες...Ετσι τωρα δεν εχω κωδικους και δεν μπορω να κανω αιτηση ουτε για πασο ουτε για τιποτα και η σχολη ειναι και κλειστη για να ρωτησω....Τι να κανω????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asimeniasfika
Συντονιστής
asimeniasfika


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 466 Ηλικία : 32

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 15 2011, 05:42

Καταρχήν βεβαιώσου πως κοίταξες αυτό το θέμα και αυτή τη σελίδα της γραμματείας για να δεις αν ακολούθησες σωστά τα βήματα.

Πιθανόν παιδιά που είναι επίσης με μετεγγραφή να αντιμετωπίζουν το ίδιο πρόβλημα, γι' αυτό θα ήταν καλό να μας γράψει εδώ και όποιος άλλος έχει το ίδιο θέμα με το λογαριασμό του.

Μόλις ανοίξει η γραμματεία, να πας και να ρωτήσεις. Κατά πάσα πιθανότητα αργεί επειδή είναι κλειστή αυτές τις μέρες. Έχεις καιρό ακόμα ως το τέλος των δηλώσεων και δε χρειάζεται να αγχώνεσαι από τώρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VickyPap
Νήπιο
Νήπιο
VickyPap


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 18 Ηλικία : 30

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 15 2011, 06:38

Οκ αν ειναι πως εχω καιρο ακομα!!Ευχαριστω πολυ παντως γιατι ειχα αγχωθει τρομερα! :))
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xariet
Έφηβος
Έφηβος
xariet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 51

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Νοε 16 2011, 01:38

vicky αντιμετωπιζα και εγω το ιδιο προβλημα με σενα δηλαδη το σαββατο μετα την εγγραφη μας εκανα αιτηση για νεο λογαριασμο αλλα περασε μια ολοκληρη εβδομαδα και μου ελεγε πως δεν εχει εγκριθει ακομα.ετσι την παρασκευη που μας περασε εκανα αιτηση για νεο λογαριασμο και καταλαβα πως ειχα κανει μαλλον λαθος στο ονομα με τους λατινικους χαρακτηρες.την δευτερα κιολας το μεσημερι η νεα αιτηση μου, ειχε εγκριθει.Για σκεψου μηπως εχεις συμπληρωσει κατι λαθος γιατι αν προσεξες λεει πως αν τα στοιχεια σας εχουν συμπληρωθει σωστα η αιτηση θα εγκριθει μεσα σε 2μερες..... δεν ξερω αν συνεβη και σε σενα το ιδιο λαθος με μενα απλα σου λεω τι επαθα και γω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maria_S
Νήπιο
Νήπιο
Maria_S


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 21 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 14 2012, 09:23

Καλησπέρα!
Είμαι πρωτοετής και θα ήθελα να σας ρωτήσω αν μπορούσατε να με πληροφορήσετε σχετικά με τα θέματα των εξετάσεων..
Πώς είναι η φόρμα εξέτασης; Αν συνηθίζουν να βάζουν κάθε χρόνο κάποια παρόμοια θέματα κτλ

Ευχαριστώ εκ των προτέρων =)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 14 2012, 09:29

Καλως ηρθες Μαρια στο φορουμ!

Για πιο μαθημα ενδιαφερεσαι να μαθεις την δομη εξετασης;

Καλο θα ηταν να ανοιξεις ενα καινουριο θεμα για το καθε μαθημα εδω οσον αφορα για τα θεματα των εξετασεων ουτως ωστε και τα υπολοιπα μελη να το βρουν πιο ευκολα και να σε βοηθησουν αν γνωριζουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
Maria_S
Νήπιο
Νήπιο
Maria_S


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 21 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 19 2012, 15:04

Ευχαριστώ πολύ! =)

Γενικότερα βασικά ρωτησα αλλά οκ πάνω κάτω μας τα λένε και οι ιδιοι οι καθηγητές..
Απλά με ενδιαφέρει περισσότερο αν βάζουν οι καθηγητές παρομοια θέματα κάθε χρονο κ μηπως θα μπορούσατε να μας βοηθήσετε..
Αλλά απ'οτι είδα και στο αντίστοιχο thread("παλιά θέματα ξετάσεων") καμία δεν έχει μάθει παλαιότερα θέματα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 33

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 19 2012, 15:06

Το φορουμ ειναι καινουριο και τωρα γινεται προσπαθεια να υπαρξει υλικο. Ισως τις επομενες μερες να υπαρξουν παλια θεματα. Απλα, για να γινει αυτο πρεπει να βοηθησουν οσοι μπορουν.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maria_S
Νήπιο
Νήπιο
Maria_S


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 21 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 20 2012, 03:51

ναι, κατάλαβα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maria_S
Νήπιο
Νήπιο
Maria_S


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 21 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 23 2012, 06:24

Καλησπέρα κορίτσια!!
Θέλω να σας κάνω μια ερώτηση σχετικά με τη δήλωση μαθημάτων!
Μας είχαν πει στην εγγραφή οτι το ιδανικό είναι να παίρνεις κάθε εξάμηνο 8 μαθήματα( σιγουρα τα 4 υποχρεωτικά) για να "βγούν" πιο εύκολα και μετά να έχεις μόνο την πρακτική στο 4ο έτος..
Εγω θέλω να ρωτησω σχετικά με αυτό...
ας πούμε στην ενότητα τεχνών οι διδακτικές μονάδες είναι 9 και απ'οσο ξέρω κάθε μάθημα που περνάς σου προσδίδει 3 μονάδες..
Εγω (ας πουμε εχω περάσει και στα 2) έχω ηδη 6 διδακτικές μονάδες άρα μου μένει να πάρω αλλο ένα μάθημα, το οποίο μπορω να πάρω σε οποιοδηποτε εξάμηνο.
Εφοσον λοιπόν γινεται αυτη η διαδικασία γιατι να παιρνουμε πολλά μαθήματα αφου τα πάντα κινούνται γυρω απο τις διδακτικές μονάδες οι οποιες μπορει να συμπληρωθουν ακομη και απο τον 1ο χρονο?

Ελπιζω να μη σας μπερδεψα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JoGBb
Συντονιστής
JoGBb


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 122

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 23 2012, 07:12

Καλησπέρα Μαρία!
Ομολογώ ότι κάπου μπερδεύτηκα.
Δεν ξέρω αν γνωρίζεις ή αν έχεις ενημερωθεί, αλλά για να πάρεις πτυχίο πρέπει να έχεις συμπληρώσει 161 μονάδες από όλα τα μαθήματα και να έχεις συμπληρώσει και τις μονάδες που απαιτούνται για να κλείσεις μία ενότητα, όπως αυτή των Καλών Τεχνών που αναφέρεις, για παράδειγμα. Όσο πιο πολλά μαθήματα λοιπόν παίρνεις τόσο πιο πολλές μονάδες έχεις άσχετα από το εάν κλείνεις μια ενότητα ή όχι. Αυτό που σου είπαν να παίρνεις, δηλαδή 8 μαθήματα αν μπορείς είναι πολύ σωστό γιατί θα συμπληρώσεις γρήγορα τις μονάδες και στο 4ο έτος δεν θα έχεις πολλά μαθήματα, έτσι ώστε να συμπληρώσεις τις 161 μονάδες που απαιτούνται για να πάρεις πτυχίο.
Ελπίζω να μην σε μπέρδεψα περισσότερο.
Θα σου θέσω ένα παράδειγμα για να καταλάβεις. Εγώ είμαι στο 4ο έτος και τώρα αυτό το εξάμηνο είναι το τελευταίο μου. Επειδή από το πρώτο έτος έπαιρνα όσο περισσότερα μαθήματα μπορούσα, μέχρι 8 δηλαδή, κατάφερα να έχω συμπληρώσει αρκετές μονάδες και τώρα για να πάρω πτυχίο έχω το μάθημα της πρακτικής που είναι υποχρεωτικό και πιάνει 7 μονάδες κι άλλο ένα μάθημα με 3 διδακτικές μονάδες και έχω φτάσει 161 μονάδες.
Ελπίζω να σε βοήθησα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 33

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 23 2012, 08:03

Συμφωνώ με όσα ανέφερε η Ιωάννα!! Είναι πολύ καλό να παίρνεις 8 μαθήματα διότι όταν θα φτάσεις με το καλό στο τέταρτο έτος, θα είσαι πιο χαλαρή και δεν θα τρέχεις να μαζέψεις μαθήματα που χρειάζονται για το πτυχίο σου!! Οπότε, κοίταξε να πάρεις αρκετά μαθήματα επιλογής στο πρώτο και στο δεύτερο έτος, για να καλύψεις και τις υποχρεωτικές μονάδες από κάθε ενότητα! Εγώ πχ είμαι στο τρίτο έτος και μου έχουν μείνει τρία επιλογής ακόμη έτσι ώστε να καλύψω τις 48 μονάδες που αναλογούν από τα επιλογής!! Άρα στο τρίτο έτος θα έχω φουλ πρόγραμμα γιατί και τώρα που έχουμε την πρακτική πρέπει να αφιερώνουμε πολύ χρόνο!! Ο,τι άλλο χρειαστείς, εδώ είμαστε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maria_S
Νήπιο
Νήπιο
Maria_S


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 21 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 23 2012, 13:05

Α οκ, λοιπόν!Αυτό ηθελα να ξέρω αν έχει σημασία να παίρνουμε μαθήματα ακομη και αν κοντεύουμε να κλείσουμε μια ενότητα!
Τέλεια, σας ευχαριστώ πάρα πολύ και τις 2 =)
Θα ακολουθήσω τη συμβουλή σας =)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 33

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 24 2012, 05:10

Να 'σαι καλά!! Και ό,τι άλλο χρειαστείς, μας ρωτάς...!! smile2 smile2 smile2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PenyPN
Έφηβος
Έφηβος
PenyPN


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 80 Ηλικία : 30

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 24 2012, 05:38

Καλησπερα!εγω εχω μπερδευτει λιγο με τα υποχρεωτικα μαθηματα.αν για παραδειγμα σου λενε οτι ενα μαθημα ειναι υποχρεωτικο στο β΄ εξαμηνο,πρεπει να το παρεις οπωσδηποτε στο β΄ ή μπορεις να το παρεις και στο δ΄ αν θέλεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 24 2012, 06:20

Πρέπει να το πάρεις στο εξάμηνο που λέει ότι ανήκει, δηλαδή αν ανήκει στο β', πρέπει να το πάρεις στο β'. Γι' αυτό άλλωστε λέγεται και Υποχρεωτικό! smile2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenaki22
Συντονιστής
elenaki22


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 304 Ηλικία : 33

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 24 2012, 07:42

Συμφωνώ με την Ειρήνη!! Τα υποχρεωτικά μαθήματα πρέπει οπωσδήποτε να τα παίρνεις στο εξάμηνο τους!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PenyPN
Έφηβος
Έφηβος
PenyPN


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 80 Ηλικία : 30

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 24 2012, 09:24

Ευχαριστω πολυ κοριτσια!!με σωζετε απο σιγουρη βλακεια... smile2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 24 2012, 09:27

Εδω ειμαστε για να βοηθαμε! smile2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
Maria_S
Νήπιο
Νήπιο
Maria_S


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 21 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 24 2012, 13:58

elenaki22 έγραψε:
Να 'σαι καλά!! Και ό,τι άλλο χρειαστείς, μας ρωτάς...!! smile2 smile2 smile2


Εννοείται!! =)))
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PenyPN
Έφηβος
Έφηβος
PenyPN


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 80 Ηλικία : 30

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26 2012, 10:35

θελω να ρωτησω κατι σχετικα με τα αγγλικα.εγω που εχω proficiency πρεπει ν δηλωσω καποιο απο τα μαθηματα που υπαρχουν στο προγραμμα σπουδων?ξερω μονο οτι πρεπει ν παω καποιο σχετικο χαρτι στη γραμματεια της σχολης..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26 2012, 10:54

Το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να πας στη Γραμματεία μία φωτοτυπία του Proficiency σου, ώστε να την επικυρώσουν και να την κρατήσουν. Έτσι, αυτόματα έχεις τις 6 διδακτικές μονάδες που αντιστοιχούν στα 3 μαθήματα των αγγλικών. (Αγγλική γλώσσα 2, Επιστημονική ορολογία και κείμενα 1, Επιστημονική ορολογία και κείμενα 2.)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PenyPN
Έφηβος
Έφηβος
PenyPN


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 80 Ηλικία : 30

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27 2012, 01:23

Α ωραια!ευχαριστω!! smile2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Irini
Συντονιστής
Irini


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 894 Ηλικία : 31

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27 2012, 08:54

Παρακαλώ!! : smile2:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Theodora_S
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 23 Ηλικία : 29

Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών   Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Αυγ 22 2012, 04:24

Γεια!!είμαι καινούργια εδώ και θα ήθελα να ρωτήσω κατι σχετικό με την προηγούμενη αναφορά στο proficiency.Εγω το πήρα πριν κάμποσο καιρό (να ήταν τέλη 3ης γυμνασίου με αρχές πρώτης λυκείου) αμα τώρα που θα πάω να κάνω την εγγραφή μου ως πρωτοετής δώσω το χαρτί στη γραμματεία θα μου το δεχτεί ή επειδή έχει περάσει πολύς καιρός μπορεί να μου πει να παρακολουθήσω τα συγκεκριμένα 3 προαναφερθέντα μαθήματα για να πάρω έτσι τις απαιτούμενες 6 διδακτικές μονάδες? ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων ;)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ερωτήσεις/απορίες των πρωτοετών
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Ερωτήσεις για τις εγγραφές των πρωτοετών
» Ερωτήσεις, απορίες...
» Eγγραφές πρωτοετών 2012-2013
» Ενημέρωση πρωτοετών 2014-2015
» Εκδήλωση υποδοχής και ενημέρωσης πρωτοετών φοιτητών και φοιτητριών του ΕΚΠΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΕΑΠΗ Αθηνών :: Τμήμα Εκπαίδευσης & Αγωγής Στην Προσχολική Ηλικία Αθηνών :: Βοήθεια προς τους πρωτοετείς φοιτητές-
Μετάβαση σε: