ΤΕΑΠΗ Αθηνών
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Κατατακτήριες

Πήγαινε κάτω 
+20
Catherined20
Χριστίνα
zwh21
tzotzo
strmcr
Theodora_O
filologos90
black1982
Irini
chocoholic1989
asimeniasfika
katerina144
eiri
GeorgiaS
irene
Roza
Admin
roulagara
elenaki22
Ιριδα
24 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GeorgiaS
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 11

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 27 2013, 15:04

Καλησπέρα σας! Αιτήσεις γίνονται 1-15 Νοέμβρη και εξετάσεις 1-15 Δεκέμβρη. Για φέτος δεν έχει βγει ακόμα ανακοίνωση, αλλά τα τελευταία χρόνια είναι σε αυτές τις περιόδους.


Admin έγραψε:
Ναι κάθε χρόνο γίνονται αλλά ποιον μήνα δεν γνωρίζω ακριβώς. Αν ξέρει κάποιος άλλος ας ενημερώσει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
strmcr
Νήπιο
Νήπιο
strmcr


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 10 Ηλικία : 32

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 28 2013, 01:48

Παιδια ευχαριστω, να'στε καλα! Χαιρομαι που γινονται καθε χρονο γιατι εγω ειχα ακουσει οτι μερικες χρονιες μπαινεις με βαθμο πτυχιου χωρις εξετασεις (δεν ξερω αν ισχυει κατι τετοιο).

Ηθελα να ρωτησω κατι συγκεκριμενο για την φετινη υλη. Απο το χωρο της παιδαγωγικης, στους παιδαγωγους συμπεριλαμβανεται ο Comenius που ομως δεν ειναι μεσα στο βιβλιο που υπαρχει στη βιβλιογραφια! Ειναι οντως μεσα στην υλη και πρεπει να διαβασω απο αλλου?
Επιπλεον, στην υλη ειναι γραμενος ο Freire, ενω στο βιβλιο ''Δεκαπεντε παιδαγωγοι'' δεν υπαρχει, υπαρχουν οι Ferriere και Ferrer...το ονομα στην υλη μαλλον ειναι γραμμενο λαθος, και θα ηθελα να μου πειτε ποιον απο τους δυο εννοει για να ξερω τι να διαβασω.


thank you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GeorgiaS
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 11

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 28 2013, 02:02

Σε άλλες σχολές είναι με βαθμό πτυχίου και σε άλλες με εξετάσεις. Στο ΤΕΑΠΗ είναι τα τελευταία 3-4 χρόνια με εξετάσεις.
Για την φετινή ύλη δεν γνωρίζω να σου πω γιατί την αλλάξαν. Πέρυσι είχε διαφορετική στα Παιδαγωγικά. Οτιδήποτε αναφέρεται ως ύλη πρέπει να το διαβάσεις. Ψάξε καλύτερα, ίσως να το προσπέρασες. Πάντως οτι υπάρχει ως ύλη αυτά ρωτάνε. eyes 


strmcr έγραψε:
Παιδια ευχαριστω, να'στε καλα! Χαιρομαι που γινονται καθε χρονο γιατι εγω ειχα ακουσει οτι μερικες χρονιες μπαινεις με βαθμο πτυχιου χωρις εξετασεις (δεν ξερω αν ισχυει κατι τετοιο).

Ηθελα να ρωτησω κατι συγκεκριμενο για την φετινη υλη. Απο το χωρο της παιδαγωγικης, στους παιδαγωγους συμπεριλαμβανεται ο Comenius που ομως δεν ειναι μεσα στο βιβλιο που υπαρχει στη βιβλιογραφια! Ειναι οντως μεσα στην υλη και πρεπει να διαβασω απο αλλου?
Επιπλεον, στην υλη ειναι γραμενος ο Freire, ενω στο βιβλιο ''Δεκαπεντε παιδαγωγοι'' δεν υπαρχει, υπαρχουν οι Ferriere και Ferrer...το ονομα στην υλη μαλλον ειναι γραμμενο λαθος, και θα ηθελα να μου πειτε ποιον απο τους δυο εννοει για να ξερω τι να διαβασω.


thank you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
strmcr
Νήπιο
Νήπιο
strmcr


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 10 Ηλικία : 32

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Σεπ 30 2013, 08:39

Ευχαριστω! Μπορει να μου πει καποιος πως ειναι οργανωμενο το διαγωνισμα? Και ποιος ο βαθμος δυσκολιας του? Οτιδηποτε ξερετε θα βοηθουσε. Πρωτη φορα δινω κατατακτηριες και ηθελα να εχω μια ιδεα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GeorgiaS
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 11

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Σεπ 30 2013, 14:48

Ουσιαστικά είναι 2 ερωτήσεις και γράφεις και τις 2. Στην κοινωνιολογία μόνο πέρυσι και πρόπερσι είχαν βάλει πολλαπλής επιλογής στις πρώτες 10 μονάδες και άλλες 10 μονάδες ήταν μια ανάπτυξης. Πρέπει να γράψεις σε όλους τους κλάδους πάνω απο 10 για να περάσεις, κατώτατος μέσος όρος δηλαδή 30 μονάδες. Η δυσκολία είναι οτι δίνουν πάρα πολλά άτομα, αλλά δεν είναι ακατόρθωτο να περάσεις ;) Στην Ψυχολογία και στην Κοινωνιολογία ήταν πιο συγκεκριμένα τα θέματα, π.χ. κοινωνικές ανισότητες στην ελληνική εκπαίδευση, διαφορές εγωκεντρικού λόγου σύμφωνα με Piaget- Vygosky, χαρακτηριστικά επιθετικότητας στην παιδική ηλικία. Γενικά πρέπει να έχεις και μια γενική εικόνα.

strmcr έγραψε:
Ευχαριστω! Μπορει να μου πει καποιος πως ειναι οργανωμενο το διαγωνισμα? Και ποιος ο βαθμος δυσκολιας του? Οτιδηποτε ξερετε θα βοηθουσε. Πρωτη φορα δινω κατατακτηριες και ηθελα να εχω μια ιδεα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
strmcr
Νήπιο
Νήπιο
strmcr


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 10 Ηλικία : 32

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 27 2013, 11:05

3 ερωτησεις εννοεις (απο τους 3 τομεις)?
ευχαριστω...

Για την ημερομηνια εναρξης των αιτησεων (κατατακτηριων) που ηταν απο 1 εως 15 Νοεμβριου εχουμε καποιο νεοτερο? Με τα τωρινα δεδομενα δεν θα μπορουμε να τις κανουμε λογω της απεργιας σωστα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Διαχειριστής
Admin


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 885 Ηλικία : 33

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 28 2013, 13:11

απο οσο ξερω νεοτερο δεν υπαρχει μιας και η απεργια συνεχιζεται. μην ανησυχεις παντως, θα υπαρξει ενημερωση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://teaph-athens.forumgreek.com
GeorgiaS
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 11

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 29 2013, 04:55

Σε κάθε τομέα έχει που θα δίνεις έχει απο 2 ερωτήσεις. 2 πραγματα θα σε ρωτήσουν στην κοινωνιολογία, 2 στα παιδαγωγικά και 2 στην ψυχολογία. Απλά στην Κοινωνιολογία, τις προηγούμενες χρονιές το ένα μέρος ήταν με πολλαπλής και σωστό- λάθος και το άλλο μια ανάπτυξης. Η κάθε ερώτηση πιάνει 10 μονάδες. Και πρέπει σε όλους τους τομείς να γράψεις πάνω απο 10 για να περάσεις.





strmcr έγραψε:
3 ερωτησεις εννοεις (απο τους 3 τομεις)?
ευχαριστω...

Για την ημερομηνια εναρξης των αιτησεων (κατατακτηριων) που ηταν απο 1 εως 15 Νοεμβριου εχουμε καποιο νεοτερο? Με τα τωρινα δεδομενα δεν θα μπορουμε να τις κανουμε λογω της απεργιας σωστα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
strmcr
Νήπιο
Νήπιο
strmcr


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 10 Ηλικία : 32

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 29 2013, 13:54

παιδια σας ευχαριστω και τους 2! τωρα καταλαβα για τις εξετασειςthumbs uo 

Θα περιμενω ανακοινωση...ξερει κανεις αν χρειαζεται να εχω κατι αλλο μαζι μου εκτος απο αιτηση καταταξης?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GeorgiaS
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 11

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 30 2013, 01:36

Αντίγραφο πτυχίου και αν δεν κάνω λάθος και ταυτότητα. 1-15 Νοέμβρη γίνονται αιτήσεις, για φέτος βλέπε συνεχώς τις ανακοινώσεις μήπως δοθεί καμιά παράταση. Καλή σου επιτυχία! eyes 



strmcr έγραψε:
παιδια σας ευχαριστω και τους 2! τωρα καταλαβα για τις εξετασειςthumbs uo 

Θα περιμενω ανακοινωση...ξερει κανεις αν χρειαζεται να εχω κατι αλλο μαζι μου εκτος απο αιτηση καταταξης?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
strmcr
Νήπιο
Νήπιο
strmcr


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 10 Ηλικία : 32

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 31 2013, 07:44

Να'σαι καλα Georgia! Πιστευω θα δοθει παραταση, αφου η Σχολη και η Γραμματεια ειναι κλειστη...θα περιμενω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GeorgiaS
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 11

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 31 2013, 13:48

Kαι πέρυσι είχε τύχει τέτοια περίοδο να είναι κλειστές οι σχολές και είχε δοθεί παράταση. Αν χρειαστείς κάτι και μπορώ να βοηθήσω, μου λες. Καλή συνέχεια στο διάβασμα και καλή επιτυχία!


strmcr έγραψε:
Να'σαι καλα Georgia! Πιστευω θα δοθει παραταση, αφου η Σχολη και η Γραμματεια ειναι κλειστη...θα περιμενω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
strmcr
Νήπιο
Νήπιο
strmcr


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 10 Ηλικία : 32

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Νοε 16 2013, 04:04

thumbs uo Στα εντυπα του site εκτος απο αιτηση καταταξης εχει και κατι αλλα (πχ βιογραφικο) αυτα δε χρειαζονται ετσι?

Λογικα αυτη τη βδομαδα πρεπει να βγει ανακοινωση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tzotzo
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2 Ηλικία : 32

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιαν 15 2014, 09:28

Καλησπέρα! Θα ήθελα να κάνω κι εγώ δύο ερωτήσεις με τη σειρά μου. Γνωρίζει κάποιος πόσα άτομα παίρνει φέτος με κατατακτήριες; και επιπλέον υπάρχει και συνέντευξη όσον αφορά την αξιολόγηση ή μπαίνουν απευθείας όσοι έγραψαν τους καλύτερους βαθμούς; Ευχαριστώ πολύ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zwh21
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1 Ηλικία : 31

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 16 2014, 02:59

Kalispera sas!!! eimai teleiofoith sto TEAPH kai endiaferomai na dwsw katatakthries gia to paidagwgiko dhmotikhs ekpaidefshs.Mhpws mporei kapoios na mou dwsei plhrofories? otidhpote tha htan xrhsimo giati den exw idea gia thn diadikasia!!! sad face 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Χριστίνα
Ενήλικας
Ενήλικας
Χριστίνα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 260 Ηλικία : 37

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 16 2014, 10:04

Πρόσφατα μίλαγα με μία κοπέλα και με ενημέρωσε ότι για τις αποφοίτους του ΤΕΑΠΗ, δε χρειάζονται κατατακτήριες για εισαγωγή στο ΠΤΔΕ και μπαίνεις με σειρά προτεραιότητας με βάση το βαθμό πτυχίου. Καλύτερα να κάνεις μία ερώτηση στο 2103688018 (τμήμα φοιτητικών θεμάτων του ΠΤΔΕ).


tzotzo το 2009 υπήρχε και συνέντευξη. Από τότε μπορεί να άλλαξαν όλα ή τίποτα. Κάνε κι εσύ μία ερώτηση στο 2103688196 (Δ-Τ-Π 10.30-13.30) για να είσαι σίγουρη 100%.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://cgi.di.uoa.gr/~std03188/
tzotzo
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2 Ηλικία : 32

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 16 2014, 14:39

Zwh21 μπορείς να με ρωτήσεις για το Πτδε. Αυτό έχω τελειώσει. Ξέρω σίγουρα όμως ότι καταργήθηκε η εισαγωγή με βαθμό πτυχίου και δίνονται κανονικά εξετάσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
strmcr
Νήπιο
Νήπιο
strmcr


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 10 Ηλικία : 32

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιαν 26 2014, 11:45

γεια σας. παιδια εγω πρωτη φορα το ακουω για συνεντευξη! επισης σε καμια ανακοινωση που αφορα στις κατατακτηριες δεν αναφερει τιποτα για συνεντευξη! επομενως αν υπηρχε θα επρεπε να το ξερουμε! μετραει μονο η γραπτη εξεταση αποτι ξερω εγω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GeorgiaS
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 11

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 28 2014, 10:18

Καλησπέρα σας! Πέρυσι που έδωσα στο ΤΕΑΠΗ η διαδικασία ήταν μόνο με εξετάσεις γραπτές, δεν περάσαμε απο συνέντευξη. Το συνολικό ποσοστό των κατατάξεων είναι 12% επί του αριθμού εισακτέων του Τμήματος για κάθε ακαδημαϊκό έτος. Για το Δημοτικής εκπαίδευσης μέχρι πέρυσι ήταν με βαθμό πτυχίου, για φέτος δεν ξέρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Catherined20
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3 Ηλικία : 34

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: κατατακτήριες   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 30 2014, 01:53

Καλησπέρα παιδιά!Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω.Ενδιαφέρομαι να δώσω στις επόμενες κατακτήριες εξετάσεις στο τμήμα σας! Πρόσφατα ανακοινώθηκε η ύλη! Δυστηχώς δεν γνωρίζω κάποιο φοιτητή της σχολής για να ενημερωθώ σχετικά με αυτό το θέμα!Θα ήθελα να ρώτησω που μπορώ να βρώ τα βιβλία που αντιστοιχούν στην ύλη!Θα μπορούσα να τα δανιστώ απο κάπου; Υπάρχουν στην βιβλιοθήκη και μπορώ να φωτοτυπίσω τις αντίστοιχες σελίδες; Έλεγα να τα αγοράσω,αλλά είναι αρκετά βιβλία!
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marrou
Έφηβος
Έφηβος



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 42 Ηλικία : 43

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 30 2014, 09:18

Catherined20 έγραψε:
Καλησπέρα παιδιά!Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω.Ενδιαφέρομαι να δώσω στις επόμενες κατακτήριες εξετάσεις στο τμήμα σας! Πρόσφατα ανακοινώθηκε η ύλη! Δυστηχώς δεν γνωρίζω κάποιο φοιτητή της σχολής για να ενημερωθώ σχετικά με αυτό το θέμα!Θα ήθελα να ρώτησω που μπορώ να βρώ τα βιβλία που αντιστοιχούν στην ύλη!Θα μπορούσα να τα δανιστώ απο κάπου; Υπάρχουν στην βιβλιοθήκη και μπορώ να φωτοτυπίσω τις αντίστοιχες σελίδες; Έλεγα να τα αγοράσω,αλλά είναι αρκετά βιβλία!
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Όλα τα βιβλία υπάρχουν στη βιβλιοθήκη των νηπιαγωγών απ'όπου μπορείς να τα δανειστείς για να βγάλεις φωτοτυπίες, κάτι που θα είναι σαφώς πολύ οικονομικότερο. Πρέπει απλά να βρεις ένα φωτοτυπάδικο εκεί κοντά (ξέρω ότι υπάρχουν 1-2) που μπορεί να στα βγάλει γιατί πλέον απαγορεύεται από τους εκδοτικούς οίκους να βγαίνει όλο το βιβλίο φωτοτυπία. Καλό διάβασμα και Καλή επιτυχία!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Catherined20
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3 Ηλικία : 34

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Απρ 30 2014, 09:50

Οπότε θα μπορέσω να τα βρω στη βιβλιοθήκη και να τα φωτοτυπίσω!Ελπίζω να με βοηθήσουν εκεί, σχετικά με το ποια κεφάλαια ακριβώς χρειάζεται να φωτοτυπίσω.Ωραία,σ'ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σου! :-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mariasiaf
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1 Ηλικία : 40

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: κατατακτήριες απορία   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 21 2014, 13:43

Καλησπερα σας,
ενδιαφερομαι να δωσω κατατακτηριες στο τμημα σας αυτη τη χρονιά. Ξερετε που θα μπορουσα να βρω βιβλια και σημειωσεις?
ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vasifi
Νήπιο
Νήπιο



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2 Ηλικία : 39

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 11 2014, 00:57

Γεια σας ενδιαφέρομαι να δώσω κατατακτήριες εξετάσεις. Τα βιβλία είδα ότι είναι πολλά και λίγο ακριβά. Αν πάω να τα πάρω από τη βιβλιοθήκη θα πρέπει να τα εκτυπώσω ολόκληρα; Δεν είναι ακριβώς σαφές ποια κεφάλαια είναι πχ στην ύλη ή αν είναι ολόκληρο το βιβλίο. Θα μπορούσε κάποιος να μου δανείσει τα βιβλία;

Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marrou
Έφηβος
Έφηβος



Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 42 Ηλικία : 43

Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατατακτήριες   Κατατακτήριες - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 11 2014, 08:12

Μπορείς να δεις από την ανακοίνωση της ύλης ποια κεφάλαια σου χρειάζονται, να καθίσεις στη βιβλιοθήκη και να διαβάσεις ή να δεις τι σου χρειάζεται και μετά να το φωτοτυπήσεις. Νομίζω με 70 περίπου ευρώ μπορείς να τα βγάλεις όλα φωτοτυπίες (αρκει να βρεις πού να τα βγάλεις γιατί δεν τα βγάζουν όλοι πια καθώς επισήμως απαγορεύεται). Το βιβλίο για τους 15 παιδαγωγούς πέρισυ υπήρχε και στο ίντερνετ για διάβασμα σε κάποια ιστοσελίδα που αναρτά διάφορα βιβλία. Ψάξτο μπορεί και φέτος να το βρεις. Δυστυχώς είμαι μακριά για να σου δώσω κάποιες από τις δικές μου φωτοτυπίες! Καλή επιτυχία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κατατακτήριες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Ερωτήσεις, απορίες...
» Κατατακτηριες εξετάσεις
» Κατατακτήριες Εξετάσεις-θέματα εξετάσεων
» κατατακτήριες εξετάσεις
» σημειώσεις για κατατακτήριες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΤΕΑΠΗ Αθηνών :: Τμήμα Εκπαίδευσης & Αγωγής Στην Προσχολική Ηλικία Αθηνών :: Xρήσιμες πληροφορίες :: Συχνές απορίες φοιτητών-
Μετάβαση σε: